بیرانوند در آستانه جدایی از پرسپولیس

آی اسپورت پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۵

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند پس از درخشش در جام جهانی و مهار پنالتی کریستیانو رونالدو پیشنهادات مختلفی را دریافت کرده است. او به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که تمایل دارد تا از این باشگاه جدا شود، در حالی که 3 فصل از مدت قراردادش باقی مانده بود و این باشگاه پرسپولیس است که می توانست برای جدایی او مبلغی را تعیین کرده و یا تحت هر شرایطی با جدایی او مخالفت کند.
تابستان سال گذشته گرشاسبی مدیرعامل سابق سرخ پوشان بندی را به قرارداد این دروازه بان ملی پوش اضافه کرد که بر اساس آن گلر پرسپولیس می توانست در ازای پرداخت 700 هزار دلار به باشگاه تصمیم به جدایی بگیرد. اکنون بیرانوند در انتظار دریافت چنین پیشنهادی است و هر باشگاهی که بتواند مبلغ فسخ قرارداد او را پرداخت کند، می تواند علیرضا بیرانوند را به خدمت بگیرد. در ارتباط با همین موضوع روزهای گذشته اخبار و شایعات زیادی منتشر شد، اما باشگاه پرسپولیس در یک اطلاعیه عجیب اعلام کرد که این دروازه بان ملی پوش پیشنهادی ندارد. همین امر سبب شد تا مدیربرنامه های او دست به کار شود و پیشنهادات این دروازه بان را که به ایمیل رسمی باشگاه ارسال شده بود، به ایرج عرب نشان دهد.
با وجود تمام این بحث ها بیرانوند تصمیم گرفت در پرسپولیس بماند و در تمرینات تیم شرکت کرد. طبق گزارش خبرنگار مدال، بیرانوند بندهایی را به قراردادش اضافه کرده است، حتی او به همراه سایر بازیکنان تیم جهت آماده سازی پیش فصل به ترکیه نیز سفر کرده است. با این وجود در همان زمان اعلام شد که حضور این دروازه بان در تمرینات به منزله تایید ماندن او در تیم نیست. یکی از بندهای درج شده در قرارداد او پوشیدن لباس دیگر برندها و انجام تبلیغات شرکت ...

سرخط اخبار