دعوای استقلال و ماشین سازی ادامه دارد/ نصیرزاده: شما که حقوق بلد هستید چرا بازیکن غیرقانونی جذب کردید؟

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱
دعوای استقلال و ماشین سازی ادامه دارد/ نصیرزاده: شما که حقوق بلد هستید چرا بازیکن غیرقانونی جذب کردید؟
فارس نوشت: مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: اگر من حقوق نمی دانم آقای خطیر تو که حقوق بلدی چرا بازیکن خلاف مقررات به ایران آورده ای!

هوشنگ نصیرزاده در خصوص اظهارات علی خطیر که مدعی شده «آقای نصیرزاده، برای خوش خدمتی راه های بهتری هست» گفت: آقای خطیر بارها به من متوسل شد تا به آقای زنوزی بگویم تا به آنها پول و دلار بدهد به این خاطر که به استقلال کمک شود.
نصیرزاده ادامه داد: مدیرعامل باشگاه استقلال پشت خطیر پنهان شده است برای اینکه از تعرضات مصون بماند.خطیر شخصیت تهاجمی دارد و در همان مدت کوتاه در فدراسیون فوتبال دچار مشکل شد و حالا در استقلال با بقیه دچار مشکل شده است.
وی تاکید کرد: او در این مدت چند بار به من زنگ زد که جوابش را ندادم، چون جایگاه اومدیرعاملی نیست و مدیرعامل باید به من زنگ بزند و البته این کم کاری مدیرعامل باشگاه استقلال است که باعث می شود خطیر در بسیاری از موارد با دیگران درگیر شود.
نصیرزاده تصریح کرد: اگر من حقوق نمی دانم آقای خطیر تو که حقوق بلدی چرا بازیکن خلاف مقررات ایران آورده ای! تو که حقوق بلد هستی حتما می دانی که با این کارت چندین هزار دلار به استقلال ضرر زدی و باید پول این بازیکن را بدهی. فیفا معتقد است اعتبار یک قرارداد فقط منوط به تست پزشکی و مجوز کار نیست. در هر صورت اگر من حقوق نم ...

[ مشاهده متن کامل دعوای استقلال و ماشین سازی ادامه دارد/ نصیرزاده: شما که حقوق بلد هستید چرا بازیکن غیرقانونی جذب کردید؟ خبر آنلاین ]