حضور داریوش شجاعیان در استقلال غیرقانونی است

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸
حضور داریوش شجاعیان در استقلال غیرقانونی است
اقتصاد ایران: باشگاه ماشین سازی تبریز در بیانیه ای حضور داریوش شجاعیان در ترکیب استقلال را به دلیل عدم پایبندی این تیم و این بازیکن به تعهدات شان غیرقانونی عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز با صدور بیانیه ای اعلام کرد: در تاریخ ۹۶/۳/۲۸ طبق توافق سه جانبه بین باشگاه استقلال تهران، گسترش فولاد تبریز (ماشین سازی فعلی) و داریوش شجاعیان که در محل دفتر باشگاه استقلال در تهران انجام شد، مقرر شد در صورتیکه هر یک از چک های تحویلی در موعد مقرر پاس نشود، بازیکن به باشگاه اول خود برگردد.
 متأسفانه از مورخه ۹۶/۱۲/۲۶ یعنی نزدیک به یک سال پیش، چک سی میلیارد ریالی موسسه مالی و اعتباری کوثر پاس نشده و مراجعه نماینده ماشین سازی به باشگاه استقلال تهران برای وصول آن بی نتیجه بوده است. مصدومیت داریوش شجاعیان و دوری از میادین ایشان مزید بر علت شد تا باشگاه استقلال تهران نسبت به تعهدات خود بی تفاوت باشد.
باشگاه ماشین سازی تبریز در ادامه این ماجرا با فرجه زمانی پنج ماهه به استقلال تهران درصدد حل و فصل این ماجرا بود. در نهایت با بی توجهی آنها به تعهدات مکتوب، الزاماً به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان شکایت شد. این کمیته هم با توجه به کثرت پرونده ها، به مدت سه ماه پرونده مذکور را مسکوت نگه داشت تا اینکه جلسه ای که در تاریخ ۹۷/۸/۲ با حضور نمایندگان هر دو باشگاه در کمیته مذکور برگزار شد اما قول آنها برای تسویه حساب تا تاریخ ۹۷/۱۰/۲ نیز بی تأثیر بود.
کمیته تعیین وضعیت بازیکنان نیز با فوت وقت بسیار، تاکنون رسیدگی مطلوبی به پرونده نداشته و مکاتبات با حضور و پیگیری از طرف باشگاه تبریزی بی نتیجه مانده است.
جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند شرط سه جانبه هر دو باشگاه و بازیکن این بود که اگر هرکدام از چک ها پاس نشود بازیکن باید به تیم اول خود برگردد و این شرط طبق ماده ۱۰ قانون ...

[ مشاهده متن کامل حضور داریوش شجاعیان در استقلال غیرقانونی است اکو نیوز ]