باقری: من را چه به سرمربیگری پرسپولیس

مشرق نیوز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵
مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید کسانی که درباره قهرمانی این تیم مسائلی را مطرح می کنند باید سند ارائه دهند.

به گزارش مشرق ، کریم باقری درباره روند قهرمانی پرسپولیس در دو جام در فصل گذشته به صحبت پرداخت. او در این گفت وگو به سختی های پیش روی کادر فنی و بازیکنان اشاره کرد و عنوان کرد کسانی که درباره قهرمانی پرسپولیس صحبت می کنند باید سند ارائه کنند.
بیشتر بخوانید:
در ادامه گفت وگو با کریم باقری می خوانید:
* پس از فصل سختی که سپری کردید با تمام مشکلاتی که وجود داشت در نهایت در دو جام به قهرمانی رسیدید و نایب قهرمان آسیا شدید. ابتدا درباره فصل صحبت کنید.
شرایط سختی داشتیم اما در انتهای فصل همه چیز به خوبی و خوشی تمام شد. روی هم رفته تلاش زیادی را انجام دادیم تا بتوانیم در جام حذفی و لیگ برتر به قهرمانی برسیم. مجموعه تیم طی چند سال اخیر نتایج بسیار خوبی کسب کرده است و سه قهرمانی پیاپی را به دست آوردیم. همه اینها نشان دهنده این است که تیم در چند سال اخیر واقعاً زحمت کشیده است و همه بازیکنان و کادر فنی از جان و دل برای تیم تلاش کردند. ثبات مدیریت، کادر فنی و بازیکنان نقش های زیادی در روند موفقیت تیم داشت. واقعاً خوشحال هستیم که در پایان فصل با قهرمانی جواب زحماتمان را گرفتیم.
* در اواخر فصل، حرف و حدیث های زیادی درباره قهرمانی پرسپولیس مطرح شد، حتی امیر قلعه نویی از مهندسی لیگ سخن گفته بود. نظر شما راجع به این اظهارات چیست؟
این صحبت ها همیشه وجود دارد. تیم های رقیب همیشه این گونه صحبت ها را مطرح می کنند اما همه این را می دانند که در نیم فصل دوم کار سخت تر می شود و ما هم با توجه به اینکه بازی های فشرده ای را انجام می دادیم کارمان بسیار سخت بود اما در مجموع فکر می کنم که سال خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و دو جام به ...

سرخط اخبار