روی خـط خـــــــبر

روزنامه ایران پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰:۴۳

نمایش سه فیلم ایرانی در جشنواره اسپانیایی
هجدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «ایمجین ایندیا» ۲۰۱۹ در کشور اسپانیا با نمایش دو فیلم بلند و یک فیلم کوتاه ایرانی همراه خواهد بود. بر این اساس فیلم «آپاندیس» به کارگردانی حسین نمازی و «روزهای نارنجی» ساخته آرش لاهوتی به نمایندگی از سینمای ایران در بخش رسمی این رویداد سینمایی به روی پرده خواهند رفت و فیلم کوتاه «مانیکور» ساخته آرمان فیاض نیز در بخش فیلم های کوتاه جشنواره به نمایش گذاشته می شود.
بازیکن پرسپولیس در جمع «محکومین»
مهدی شریفی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران به پروژه «محکومین۲» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی پیوست. این بازیکن در اپیزود «کرنر» که داستانی با محور«فوتبال دوستی» و «عشق فوتبال ها» دارد در نقش کاراکتری با نام اصلی خودش مقابل ارژنگ امیرفضلی به عنوان یک عشق فوتبال قرار گرفت.
تعیین زمان پخش «ستایش 3»
ساخت مجموعه «ستایش» اسفند ۹۷ به اتمام رسید و این روزها صداگذاری و آهنگسازی آن توسط مهرشاد ملکوتی و ستار اورکی در حال انجام است. تدوین این مجموعه که ۴۰ قسمتی است، به کارگردانی سعید سلطانی به پایان رسیده و یکی از گزینه های پخش تابستانی در شبکه سه سیما مطرح می شود.
رکوردشکنی تابلو «مونه»
یکی از معدود تابلوهای نقاشی از مجموعه تابلوهای « کومه های علف خشک» اثر «کلود مونه» که توسط یک مجموعه دار خصوصی نگهداری می شد، روز سه شنبه در جریان یک حراجی به قیمت ۱۱۰.۷ میلیون دلار فروخته شد و یک رکورد را در فروش آثار هنری امپرسیونیسم ثبت کرد.
کنسرت مشترک سه خواننده پاپ
سه خواننده موسیقی پاپ با همراهی سامان احتشامی آهنگساز و نوازنده شناخته شده کشورمان جمعه شب ۲۷ اردیبهشت ماه ...