مهمانی خون آلود وودی آلن در تهران

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲
مهمانی خون آلود وودی آلن در تهران

«مرگ در می زند» وودی آلن را خوانده اید؟ یکی از خواندنی ترین آثار این داستان نویس، کارگردان و نمایشنامه نویس طناز. چه آن را خوانده باشید و چه نه، خبر خوبی برایتان داریم؛ قرار است نمایشی با اقتباس آزاد از این اثر در تهران روی صحنه برود. نام نمایش، 
«یک مهمانی خون آلود» است و از اول اسفند در خانه نمایش مهرگان روی صحنه می رود. آن طور که مشاور رسانه ای نمایش به جام جم خبر داده، یک مهمانی خون آلود به کارگردانی و نویسندگی علیرضا حاتمی و تهیه کنندگی سیدحسین خرم از اول اسفند به مدت ۱۵ شب، ساعت ۱۸و 30 در خانه نمایش مهرگان روی صحنه می رود.
در این اثر نمایشی پرهام رمضانی، مهسا شیرزادی، نرگس موسوی، مصطفی رهنما، علیرضا حاتمی، مهدی لوئیا، فرزاد سهرابی و محمدعلی میرقربانی به ایفای نقش می پردازند. از عوامل این کار می توان به سیدمجتبی طباطبایی: مشاور کارگردان، ارسلان گل محمدی: مشاور رسانه ای، شکوفه چرخی: مدیر روابط عمومی، عکاسان: حسین فهیمی، محیا پزشکیان و عاطفه توکلی و ساخت تیزر: حسین فهیمی، صادق آزادمرد اشاره کرد.در خلاصه این نمایش آمده است: اینجا یک سری رازه که نباید برملا بشه تا خیلی ها زنده بمونن.
اگر دوست دارید یکی از تماشاگران این نمایش باشید می توانید به سایت تیوال یا گیشه خانه نمایش مهرگان به نشانی خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول مراجعه کنید.

[ مشاهده متن کامل مهمانی خون آلود وودی آلن در تهران روزنامه جام جم ]