خیانت جدید ایکاردی با نقش آفرینی دوباره وندا!

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲
خیانت جدید ایکاردی با نقش آفرینی دوباره وندا!

آی اسپورت – بسیاری از فوتبالدوستان پیش از آنکه نام مائورو ایکاردی را به خاطر چارچوب شناسی و شم دقیق گلزنی او به ذهن بسپارند، کاپیتان گلزن نراتزوری را با داستانی جنجالی با مثلث واندا نارا- مائوریتو و ماکسی لوپز شناختند و حالا ضلع غیرفوتبالی این مثلث، انگار باز هم علاقه دارد در دنیای فوتبال نقش آفرینی کند. واندا نارا که حالا مجری برنامه تیکی تاکا در تلویزیون ایتالیاست، تقریبا هر هفته با ادای جملاتی جنجالی رختکن اینتر را به هم می ریزد و کاسه صبر باشگاه و همبازیان مائوریتو با سخنان این هفته او لبریز شده است.
واندا این هفته در برنامه تیکی تاکا گفت: «اگر از من سوال کنید که بین تمدید قرارداد ایکاردی یا خرید یک بازیکن گلساز که 5 موقعیت مناسب را برای مائورو ایجاد کند کدام گزینه را انتخاب خواهی کرد، پاسخ من گزینه دوم خواهد بود. ایکاردی در زمین به بازیکنانی نیاز دارد که موقعیت های بهتری را برای او فراهم کنند.» این در حالیست که کاپیتان نراتزوری در هفته های اخیر موقعیت های بسیار خوبی را در جریان بازی های اینتر از دست داده و بسیاری از هواداران اینتر صحبت های همسر او را نوعی فرار به جلو و رهایی از شر مسئولیت نتایج ضعیف اینتر می دانند.
اما این بار دیگر صحبت های جنجالی واندا بی پاسخ نماند و در ابتدا و در رختکن، همبازیان ایکاردی از جمله ایوان پریشیچ با ایکاردی به خاطر انتقاد مستقیم از آنها درگیری لفظی پیدا کردند. تهدیدهای علنی مبنی بر عدم تمدید قرارداد و حاضر نشدن بر سر جلسه مذاکره در نهایت مدیران اینتر را بر آن داشت که واکنشی به مهم ترین بازیکن خود نشان دهند؛ پس خبر پس گرفتن بازوبند کاپیتانی از آقای گل فصل قبل سری آ دیروز از طریق ...

[ مشاهده متن کامل خیانت جدید ایکاردی با نقش آفرینی دوباره وندا! آی اسپورت ]