نصیرزاده: خطیر که حقوق بلد است چرا بازیکن غیرقانونی جذب کرد!/ او مصاحبه نکند، بهتر است

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹
نصیرزاده: خطیر که حقوق بلد است چرا بازیکن غیرقانونی جذب کرد!/ او مصاحبه نکند، بهتر است
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: اگر من حقوق نمی دانم آقای خطیر تو که حقوق بلدی چرا بازیکن خلاف مقررات به ایران آورده ای!

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزری فارس، در خصوص اظهارات علی خطیر که مدعی شده «آقای نصیرزاده، برای خوش خدمتی راه های بهتری هست» گفت: آقای خطیر بارها به من متوسل شد تا به آقای زنوزی بگویم تا به آنها پول و دلار بدهد به این خاطر که به استقلال کمک شود.
نصیرزاده ادامه داد: مدیرعامل باشگاه استقلال پشت خطیر پنهان شده است برای اینکه از تعرضات مصون بماند.خطیر شخصیت تهاجمی دارد و در همان مدت کوتاه در فدراسیون فوتبال دچار مشکل شد و حالا در استقلال با بقیه دچار مشکل شده است.
وی تاکید کرد: او در این مدت چند بار به من زنگ زد که جوابش را ندادم، چون جایگاه او مدیعاملی نیست و مدیرعمل باید به من زنگ بزند و البته این کم کاری مدیرعمل باشگاه استقلال است که باعث می شود خطیر در بسیاری از موارد با دیگران درگیر شود.
نصیرزاده تصریح کرد: اگر من حقوق نمی دانم آقای خطیر تو که حقوق بلدی چرا بازیکن خلاف مقررات ایران آورده ای! تو که حقوق بلد هستی حتما می دانی که با این کارت چندین هزار دلار به استقلال ضرر زدی و باید پول این بازیکن را بدهی. فیفا معتقد است اعتبار یک قرارداد فقط منوط به تست پزشکی و مجوز کار نیست. در هر صورت اگر من حقوق نمی دانم به باشگاهم آسیب نزدم اما شما استقلال را دچار ضرر کردی.
وی با اشاره به جلسه کمیته تعیین وضعیت گفت: در این جلسه که هادی مباشری هم حضور داشت توافق کردیم که شما پول را به ما بدهید ولی ندادید.یک بار در حضور چند دوست در سعادت آباد به بندی گفتی از آقای زنوزی بخواهیم که به استقلال پول قرض بدهد چون پول ندارید. آقای خطیر چطور در ترکیه به دفتر زنوزی رفتی و دلار قرض کردی؟ در واقع این ...

[ مشاهده متن کامل نصیرزاده: خطیر که حقوق بلد است چرا بازیکن غیرقانونی جذب کرد!/ او مصاحبه نکند، بهتر است نسیم آنلاین ]

آخرین اخبار نسیم آنلاین