کونته ایکاردی را نمی خواهد

اعتماد آنلاین چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰

اعتمادآنلاین| «آنتونیو کونته» سرمربی جدید تیم اینترمیلان تمایلی برای حفظ «مائورو ایکاردی» نداشته و این در حالی است که یوونتوس محتمل ترین مقصد مرد آرژانتینی گزارش شده است.
منابع آگاه در خصوص این موضوع نراتزوری در صدد است تا قهرمان سری آ را برای پیشقدم شدن به منظور تحقق این انتقال که دیبالا یک سر آن است، ترغیب کند؛ بازیکنی که نقش وی در باشگاه به دنبال ورود «کریستیانو رونالدو» به شدت کاهش یافته است.
دیبالا که فصل 2017 – 2018 را با به ثمر رساندن 22 گل درخشان به اتمام رساند، پس از حضور رونالدو و انتقال به یک خط عقب تر برای تغذیه مرد پرتغالی در فصل جاری تنها موفق شد 5 گل به نام خود ثبت کند.
با این وجود، تورینی ها که هنوز سرمربی جدید خود را معرفی نکرده و «مائوریتسیو ساری» نزدیک ترین گزینه آنها به نظر می رسد، تمایلی به فروش ملی پوش آلبی سلسته ندارند؛ این در حالی است که آنها پیش از خرید رونالدو نیز همچنان نسبت به جذب ای کاردی تمایل داشتند.
در سوی دیگر، علاوه بر تمایل ایکاردی برای ماندن در ایتالیا، اگر تیمی غیر ایتالیایی بخواهد برای خرید وی وارد گود شود، باید مبلغ فسخ قرارداد 110 میلیون یورویی وی را پرداخت کند؛ قانونی که تنها برای تیم های غیر سری آ قابل اعمال است.
لازم به ذکر است «واندا نارا» همسر و مدیر برنامه های ایکاردی که تقریباً همه کاره او است، پیش تر گفته بود که همسرش که تا سال 2021 با اینتر قرارداد دارد، دست کم برای یک سال دیگر در سن سیرو خواهد ماند.
ایکاردی که در فهرست تیم ملی آرژانتین برای جام ملت های آمریکا نیز قرار نگرفته است، در فصلی که گذشت در مجموع رقابت ها 17 گل برای اینتر به ثمر رساند؛ فصلی که قرار گرفتن در رتبه ...