اصفهان| سپاهان و فولاد؛ دوئل به سبک ژنرال و امپراطور

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶
اصفهان| سپاهان و فولاد؛ دوئل به سبک ژنرال و امپراطور
تیم فوتبال سپاهان اصفهان در یکی از حساس ترین بازی های هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر به مصاف تیم فولاد خوزستان می رود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس، روز جمعه 24 اسفند ماه با برگزاری 2 دیدار ادامه می یابد که در یکی از این رقابت ها، سپاهان اصفهان در ورزشگاه فولاد آرنا به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.
لیگ هجدهم در واپسین روزهای سال جاری، به حساس ترین مقطع خود رسیده و فاصله امتیازی بسیار نزدیک به هم تیم های مدعیان قهرمانی، بازی ها را به اوج حساسیت کشانده است. سپاهان در چنین شرایطی باید در یکی از سرنوشت سازترین بازی های هفته مقابل فولاد خوزستان به میدان برود، دیداری سخت و جذاب که کسب 3 امتیاز آن برای هر 2 تیم از اهمیت بالایی برخوردار است.
تقابل سپاهان و فولاد خوزستان همواره از حساس ترین بازی های لیگ بوده و شرایط 2 تیم در هفته های اخیر، این حساسیت را دوچندان نموده است. سپاهانی ها در شرایطی راهی اهواز می شوند که هفته گذشته پارس جنوبی را با یک گل شکست دادند تا با یک بازی کمتر 41 امتیازی شده و در رده دوم جدول قرار بگیرد. فولاد خوزستان نیز در 3 هفته گذشته، 3 شکست پیاپی را به ثبت رسانده و با 25 امتیاز به خاطر تفاضل گل ...

[ مشاهده متن کامل اصفهان| سپاهان و فولاد؛ دوئل به سبک ژنرال و امپراطور خبرگزاری تسنیم ]