اعتماد مردم نسبت به مدیریت شهری باید تقویت شود

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰
اعتماد مردم نسبت به مدیریت شهری باید تقویت شود

به گزارش خبرنگار مهر ، عباس زارع ظهر پنجشنبه در جشن بزرگ انقلاب که در باشگاه فرهنگی میلادی برگزار شد، با تأکید بر اینکه باید اعتماد مردم نسبت به مدیریت شهری تقویت شود، اظهار کرد: همه باید برای ارتقای سطح رفاه اجتماعی تلاش کنیم.
وی در بخش دیگری بابیان اینکه باید از دستاوردهای انقلاب پاسداری کنیم، گفت: حل مشکلات شهر و به تبع کشور منوط به همدلی و همبستگی مردم و مسئولان دارد.
رئیس شورای شهر کرج با اشاره به اینکه در آستانه دهه پنجم انقلاب اسلامی باید هرچه در توان داریم برای حل مشکلات مردم به کارگیریم، گفت: شهر نیازمند سازندگی است و این مهم با رشد اقتصادی رابطه مستقیم دارد، باید همه تلاش کنیم تا سازندگی تحقق پیدا کند.
زارع در بخش دیگری بر اهمیت توسعه محیط های شهری تأکید کرد و گفت: باید به این باور برسیم که راهی جز تلاش و تقویت اتحاد و همدلی نداریم.
وی در بخش دیگری با اشاره به مشکلات کارگران، گفت: به خوبی از مشکلات کارگرانی که با پیمانکاران کار می کنند، خبرداریم، کارگران شبانه روزی زحمت می کشند و در شرایط کنونی آسیب پذیرتر از دیگر اقشار جامعه هستند.
رئیس شورای شهر کرج بابیان اینکه بنده و همکارانم در شورای اسلامی شهر کرج تلاش می کنیم همه افرادی که در بدنه مدیریت شهری تلاش دارند موردتوجه قرار گیرند، گفت: قشر کارگر موردتوجه ویژه است.
زارع در بخش دیگری با تأکید بر اینکه مدیریت شهری در شرایط کنونی نیازمند اصلاحات اساسی است، گفت: مهم ترین مسئله تلاش برای افزایش اعتماد مردم به بدنه دولت و مدیریت شهری در دهه پنجم از عمر مبارک انقلاب است، این مهم از طریق شفاف سازی محقق می شود.

[ مشاهده متن کامل اعتماد مردم نسبت به مدیریت شهری باید تقویت شود خبرگزاری مهر ]