منصوریان: با تیمی جدید آماده مصاف با الاتحاد هستیم

اکوفارس پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۸
اکوفارس: سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن از آمادگی شاگردانش برای مصاف با نماینده عربستان در مرحله هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

به گزارش تسنیم، با نزدیک شدن زمان برگزاری بازی های مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارشی درباره تنها نماینده ایران در این مرحله یعنی تیم فوتبال ذوب آهن منتشر کرده و به بررسی وضعیت این تیم پرداخته است.
ذوب آهن در روز های پنجم و سیزدهم آگوست (14 و 22 مرداد) به مصاف الاتحاد عربستان می رود، دیدارهایی که سرمربی این تیم علیرضا منصوریان معتقد است مردانش برای شرکت در آن آماده خواهند بود.
منصوریان که تیمش با تغییراتی نسبت به تیم مرحله گروهی رقابت ها به مصاف الاتحاد می رود به سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: ما در تمرینات مان روی بالا بردن آمادگی جسمانی و تمرینات قدرتی تمرکز داشته ایم. سخت در تلاشیم تا برای بازی مقابل الاتحاد در شرایط ایده آل قرار داشته باشیم.
هر دو تیم در حالی به مصاف هم می روند که لیگ های داخلی شان هنوز شروع نشده است و منصوریان می گوید این موضوع سبب شده که تمرینات پیش فصل تیمش اهمیت بیشتری پیدا کند.
سرمربی سابق تیم زیر 23 ساله های ایران، با اعلام اینکه چندین بازی دوستانه و اردو های تمرینی در برنامه کاری مردانش قرار دارد، فزود: ما انجام تعدادی بازی دوستانه را در برنامه خود قرار داده ایم و در اصفهان هم 6 اردوی کوچک داریم. ما از تیم های دیگر هم دعوت کردیم که به اصفهان بیایند. اردوی تمرینی کوچک اخیر ما در جنوب ایران برگزار خواهد شد، جایی که از نظر شرایط آب و هوایی شبیه دبی و دوحه باشد.
منصوریان که حریفش در مرحله گروهی به عنوان تیم دوم گروه B صعود کرد، مصاف با این تیم را چالشی سخت توصیف دانست اما تأکید کرد که به توانایی شاگردانش برای غلبه بر الاتحاد امیدوار است.
او عنوان ...

سرخط اخبار