اهواز| باشگاه فولاد کارخانه بازیکن سازی است

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲
مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان با اشاره به این که باشگاه فولاد کارخانه بازیکن سازی است گفت: وجود استعدادهای سرشار در خوزستان و باشگاه فولاد از دلایلی است که جواد نکونام را مجاب به همکاری با باشگاه فولاد کرد.

- اخبار استانها -
حبیب الله رضایی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز ، به برگزاری اردوی دوم تیم در تهران به بهترین شکل ممکن اشاره و اظهار داشت: من از نزدیک بر روند برگزاری یک روز از اردو و کیفیت خوب آن نظارت داشتم.
وی با اشاره به تمرین با انگیزه بازیکنان فولاد برای فصل آینده اشاره و بیان کرد: در تمرین های بازیکنان فولاد همدلی و وحدت مشاهده می شود و باشگاه فولاد از راهبرد خاص برخوردار و با برنامه مشخص حرکت می کند.
مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان با اشاره به این که نمامی کادر برای موفقیت فولاد در لیگ نوزدهم در حال تلاش هستند، افزود: بیش از گذشته به حمایت هواداران فولاد برای موفقیت نیاز داریم. امید است که هواداران خوب و فهیم در این لیگ بیش ازپیش در کنار تیم باشند.
پریرا: دوست نداشتم از فولاد جدا شوم/ امیدوارم با نکونام بهترین نتایج را بگیریم
اهواز|فولاد برابر قشقایی شیراز به تساوی رسید
حاجی زاده همچنان سرپرست تیم فولاد خوزستان است
وی باشگاه فولاد را کارخانه بازیکن سازی معرفی کرد و خاطرنشان کرد: وجود استعدادهای سرشار در خوزستان و باشگاه فولاد از دلایلی است که جواد نکونام را مجاب به همکاری با باشگاه فولاد کرد.
رضایی به نگاه خوب نکونام به بازیکنان بومی و تیم های پایه اشاره و اظهار داشت: باتوجه به اینکه فولاد کارخانه بازیکن سازی است باید بر سرمایه های باشگاهی و استانی تأکید کرد و از آنها استفاده شود.

سرخط اخبار