درخواست باشگاه تراکتورسازی از هوادارانش

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۰
درخواست باشگاه تراکتورسازی از هوادارانش
باشگاه تراکتورسازی از هواداران خود خواست روز جمعه ورزشگاه یادگار امام را پر کنند.

به گزارش ایران اکونومیست؛ باشگاه تراکتورسازی در آستانه دیدار مقابل استقلال تهران با انتشار بیانیه ای از هواداران پرشور خود برای حضور در این مسابقه دعوت کرد و از آن ها خواست همچون همیشه فقط به تشویق تیم محبوب خود بپردازند.
در این بیانیه آمده است:
"هواداران همواره سرمایه اصلی باشگاه تراکتور بوده اند که در سخت ترین روزها به یاری تیم محبوبشان شتافتند.سومین بازی نیم فصل دوم فرصتی است برای استمرار این پیمان ناگسستنی و حضور هواداران به عنوان یار دوازدهم قوت قلب سرخ پوشان خواهد بود.
تراکتورسازی همواره به داشتن این هواداران بر خود می بالد و خداوند را شاکریم که یار دوازدهم ما در سکوها همیشه و هر جا پشت تیم خود بوده و هیچ گاه دست از تشویق بی حاشیه تیم محبوب خود برنداشته است.
اگر روزی تراکتور قهرمان جام حذفی شد یا در آسیا خوش درخشید همه و همه در کنار موهبت خداوندی با حمایت هواداران ممکن بود و نماینده فوتبال شمال غرب کشور با داشتن پرشورترین هواداران آسیا خوش درخشیده است.
هوادارانی که همواره سختی های فراوانی را به جان خریده اند و در سرمای تبریز با مشقت های فراوان مسیر استادیوم را پیموده اند تا تراکتور درنبرد با رقبا تنها نماند و همواره شعار "یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراکتور بایراقی" را سر دادند و اجازه ندادند لحظه ای پرچم تراکتورسازی بر زمین بماند.
این هواداران هیچ گاه دست از عشق و علاقه خود برنداشته و با حمایت های آگاهانه خود مقدمات موفقیت های این تیم را فراهم ساختند.
حال نبردی حساس پیش روی ماست؛ یک «یا علی» برای کسب ۳ امتیاز شیرین این مسابقه لازم است تا موفقیت های تیم همراه با هواداران در نیم فصل دوم تداوم یابد و همان طور ...

[ مشاهده متن کامل درخواست باشگاه تراکتورسازی از هوادارانش ایران اکونومیست ]