اصفهان| قلعه نویی: عیار سپاهان پس از ۶ هفته مشخص می شود؛ ۲ بازیکن دیگر می خواهیم

خبرگزاری تسنیم سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۸
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: به دنبال جذب ۲ بازیکن دیگر هستیم و لیست تیم برای جذب یک بازیکن زیر ۲۳ سال دیگر جا دارد.

- اخبار استانها -
امیر قلعه نویی پس از دیدار تدارکاتی تیمش برابر نساجی مازندران در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان ، درباره شرایط سپاهان در آستانه آغاز لیگ برتر اظهار داشت: شرایط تیم فرسایشی شده چون تمرینات تیم را طبق تاریخی که قبل اعلام شده بود آغاز کردیم، اما 4 هفته به این زمان اضافه شد که از نظر روانی برای تیم خوب نبود.
وی افزود: خوشبختانه تاریخ آغاز لیگ امروز اعلام شد و دیگر تکلیف مان را می دانیم. شرایط تیم خوب است و اگر مصدومان برسند و بازیکنان جدیدی که جذب کرده ایم با تیم هماهنگ شوند، فکر می کنم وضعیت تیم نسبت به فصل گذشته بهتر شود.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به اینکه فکر می کند بازی های تدارکاتی که سپاهان انجام داده این تیم را آماده رقابت در 3 جبهه کرده است، گفت: باید در شرایط مسابقه قرار بگیریم و 6 هفته از مسابقات بگذرد تا ببینیم عیار تیم چقدر است.
وی درباره اینکه از سپاهان به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی لیگ نوزدهم یاد می شود، تصریح کرد: باز هم می گویم باید 6 هفته از مسابقات بگذرد تا عیار تیم ها مشخص شود، اما از اینکه سپاهان را کاندیدای قهرمانی می دانند خوشحالم و این یعنی تقریباً به افکار تاکتیکی خود از نظر تمرکز، وضعیت روحی و روانی و شرایط فنی رسیده ایم که روی ما برای قهرمانی حساب باز می شود.
اصفهان| خوش آمدگویی هواداران سپاهان به مصلح؛ عدم اجرای الزامات فدراسیون در نقش جهان
اصفهان| شکست زردپوشان برابر نساجی در دیدار تدارکاتی؛ سپاهانی سابق گلزنی کرد
آخرین وضعیت 2 بازیکن مصدوم سپاهان
قلعه نویی ادامه داد: این یک نکته مثبت و یک قدم به جلو است و فکر می کنم سپاهان یکی از کاندیداهای قهرمانی ...

سرخط اخبار