جام به پرسپولیس می رسد یا سپاهان؟

روزنامه مردم سالاری پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰:۳۳

دیدارهای هفته سی ام لیگ برتر امشب ساعت ۲۱:۳۰ به صورت همزمان برگزار می شود و دو تیم پرسپولیس و سپاهان برای رسیدن به مقام قهرمانی با یکدیگر رقابت تنگاتنگی دارند.
به گزارش فارس، دیدارهای هفته سی ام لیگ برتر به صورت همزمان از ساعت 21:30 برگزار می شود. در روز پایانی مسابقات هیجان قهرمانی بین هواداران پرسپولیس و سپاهان از اصفهان تا شهر جم بوشهر در خلیج فارس به اوج می رسد. شاگردان برانکو و قلعه نویی در آخرین پیچ کورس قهرمانی هستند و البته روی کاغذ شانس پرسپولیس بیشتر است زیرا با یک برد یا مساوی سومین قهرمانی متوالی خود را در لیگ برتر جشن می گیرد اما سرخپوشان تهرانی 4 هفته است که در لیگ برتر پیروز نشده اند و به دلیل خستگی شادابی ابتدای فصل را ندارند.
نگاهی به دیدارهای این هفته می اندازیم؛
استقلال تهران - سپیدرود رشت؛ جنگ بقا و نایب قهرمانی
مردود شدن گل صحیح استقلال مقابل صنعت نفت باعث شد که این تیم در هفته پایانی از کورس قهرمانی خارج شود. با این حال آبی پوشان برای کسب سهمیه قطعی آسیا باید تلاش کنند و اگر در تقابل با قرمزپوشان شهر رشت پیروز نشوند ممکن است رده سوم جدول لیگ را هم از دست بدهند. اتفاقی که اصلا به مذاق هواداران ناراحت استقلالی خوش نخواهد آمد. البته آبی پوشان شانس نایب قهرمانی هم دارند به شرطی که برادر کوچکتر آنها از سپاهان امتیاز بگیرد که احتمالش کم است.
سپیدرود هم برای بقا تلاش می کند و با انگیزه ای فراوان به میدان می اید بنابراین استقلال اگر این تیم را دستکم بگیرد ممکن است دوباره دچار شگفتی شود. استقلال در این بازی فرهاد مجیدی سرمربی جدید خود را هم روی نیمکت ندارد و مجیدی از روی سکوها آخرین بازی فصل تیمش را ...