گوناگون

روزنامه رسالت سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷

تمجید از اسطوره ایرانی
یک نشریه ایتالیایی ضمن تمجید ازاسطوره فوتبال ایران، اورا به بمب افکنی تشبیه کرد که حتی فوق ستاره تیم ملی پرتغال هم به گردش نرسیده است. روزنامه ایل فوگلیو در گزارشی با تیتر علی دایی؛ بمب افکنی نسبتاً ناشناخته که حتی رونالدو به گردش نرسیده است، نوشت: دایی نقش مهمی در پیروزی تیم ملی ایران مقابل آمریکا در جام جهانی 1998 داشت، او همچنین در لیگ آلمان نیز بازی کرد، اما اسطوره ای محلی باقی ماند. هیچ کس به اندازه دایی دربازی های ملی گلزنی نکرده است.
تمرین حدادی در فنلاند 
 قهرمان پرتاب دیسک آسیا با هدف آغاز دور جدید تمرینات آماده سازی خود به فنلاند رفت. احسان حدادی این دوره اردویی را به مدت ۲۲ روز زیر نظر مک ویل مربی تخصصی خود سپری می کند و در جریان تمرینات همین اردو در یک مسابقه بین المللی دربلژیک نیز شرکت خواهد کرد.
سفر قوی ترین وزنه بردار
 قوی ترین وزنه بردارمعلول جهان برای حضور در نشست خبری ستاد پارالمپیک ۲۰۲۰ امروز به توکیو سفر خواهد کرد.سیامند رحمان درپارالمپیک ریو با مهار وزنه ۳۱۰ کیلوگرمی تاریخ ساز شد. 
میداوودی از فوتبال رفت
 میلاد میداوودی مهاجم پیشین تیم های استقلال اهواز، استقلال و سایپا که در دو فصل گذشته با پیراهن تیم نفت به میدان رفت، از فوتبال خداحافظی کرد.
 ابراهیمی در لیگ قطر ماند
امید ابراهیمی فصل آینده درلیگ ستارگان قطر بازی خواهد کرد و قصد بازگشت به ایران را ندارد. این بازیکن درمذاکراتی که با باشگاه الوکره داشته به توافقات اولیه دست پیدا کرده و به احتمال زیاد فصل آینده برای این تیم در لیگ ستارگان بازی خواهد کرد.
درخواست مسی از نیمار 
لیونل مسی به تازگی با نیمار به منظور متقاعد کردنش ...

سرخط اخبار