اصفهان| منصوریان هنوز لیستی به باشگاه نداده؛ تیم تا حدودی کامل است

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲
سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: ۳ بازیکن از تبریز و یک بازیکن از فجر سپاسی به تیم باز می گردند که با حضور این ۳ بازیکن تیم ما تا حدودی تکمیل می شود به همین دلیل منصوریان هنوز لیست خاصی در اختیار باشگاه قرار نداده است.

- اخبار استانها -
احمد جمشیدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان ،  درباره تمدید قرارداد بازیکنان ذوب آهن و صحبت برخی بازیکنان مبنی بر حضور در دیگر تیم ها اظهار داشت: روز گذشته تکلیف ارسلان مطهری مشخص شد و با این بازیکن توافقاتی داشتیم که قرار شد یکشنبه هفته آینده با حضور در باشگاه قرارداد خود را امضا کند.
وی افزود: بر اساس صحبت هایی که صورت گرفته قرار براین است روز یکشنبه هفته آینده در باشگاه جلسه ای با بازیکنان داشته باشیم تا در صورت توافق با این بازیکنان تا پایان هفته آینده قرارداد آنها را تمدید کنیم.
سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان درباره اینکه آیا منصوریان لیستی در اختیار باشگاه برای فصل آینده قرار داده، خاطرنشان کرد: منصوریان هنوز لیستی به باشگاه نداده و اولویت این مربی حفظ بازیکنان فعلی و توافق با آن هاست، 3 بازیکن از تراکتورسازی و یک بازیکن از فجرسپاسی به تیم اضافه می شوند که تا حدودی آن را تکمیل می کند.
وی تصریح کرد: البته شاید در یک یا 2 پست نیاز به بازیکن داشته باشیم و در پایان تمدید قراردادها اگر نیاز به بازیکن بود با بازیکنان مدنظر منصوریان صحبت می کنیم.
جمشیدی: ذوب آهن نمی تواند مبالغ خارج از عرف بپردازد/ مطهری برای ماندن قول داده است
قطر؛ اولویت باشگاه ذوب آهن برای میزبانی از الاتحاد
چرا مطهری با ذوب آهن قرارداد نبست؟
جمشیدی درباره مذاکره ذوب آهن با حسینی دروازه بان استقلال بیان کرد: منصوریان روی دروازه بان های فعلی تیم نظر مثبتی دارد و حتی به محمدرضا صادقی به دروازه بان نخست نگاه می کند، اما با این وجود این موضوع را به منصوریان سپردیم و اگر نیاز است با دروازه بان جدید صحبت کنند مشکلی ...

سرخط اخبار