همدانی: برخورد استراماچونی با بازیکنان نشان داد که مربی فهیمی است/ اگر زودتر با منتظری تماس می گرفتند، بهانه ای نداشت

خبرگزاری تسنیم جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰:۴
ستار همدانی ، پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که برخورد استراماچونی با سه بازیکن کنار گذاشته شده این تیم، نشان داد که او یک مربی فهیم است.

- اخبار ورزشی -
ستار همدانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: با توجه به جدایی حدود 14 بازیکن از تیم و حضور بازیکنان جدید، استراماچونی تیم جدیدی ساخته و کار سختی برای هماهنگی تیم پیش رو دارد؛ به خصوص با توجه به اینکه تیم چندین سال است که نتیجه نگرفته و هواداران دوست دارند که استقلال امسال به قهرمانی برسد.
وی با اشاره به عملکرد امیدوارکننده استراماچونی تصریح کرد: نکته ای که خیلی ما را به آینده استقلال امیدوار می کند، این است که استراماچونی بسیار باهوش عمل می کند، اهل زیاد حرف زدن نیست و در کمال سکوت کار می کند. این نشان می دهد که او بسیار باتجربه و بابرنامه است. برخورد استراماچونی با سه بازیکنی که از خطوط قرمز ش عبور کرده بودند، نشان داد که مربی فهیمی است و با کسی شوخی و تعارف ندارد. کنار گذاشتن این بازیکنان باعث می شود تیم جمع شود و بازیکنان بفهمند کسی حق اشتباه ندارد.
رحمتی: امیدوارم استراماچونی مثل شفر احساساتی نباشد
پیشکسوت باشگاه استقلال درخصوص تغییرات مکرر تیم استقلال در سال های گذشته خاطرنشان کرد: تیمی که از لحاظ مدیریتی یا بازیکن ثبات ندارد، به مشکل می خورد. استراماچونی هم حتماً این موضوع را می داند. هواداران هم به این موضوع اشراف دارند که استراماچونی یک مربی باانگیزه و جوان است و انرژی زیادی دارد. او تلاش می کند خودش را نشان دهد تا بازارش را در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز پیدا کند.
همدانی در ادامه افزود: ما یک مربی آوردیم که در عین جوانی، بابرنامه و باتجربه است و سکوتش چنین چیزی را نشان می دهد. این ها همه یک طرف قضیه است، اما یک طرف موضوع این است که ما ...

سرخط اخبار