پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه فاضلاب تنگاری دشتروم

واحد مرکزی خبر شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴
پروژه فاضلاب تنگاری روستای دشتروم هم اکنون حدود ۷۵ درصد پیشرفت کاری دارد.

به گزارش  خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویر احمد، مدیرعامل آب و فاضلاب استان در حاشیه بازدید از پروژه جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب تنگاری دشت روم گفت : با هدف بررسی طرح ها، پیگیری مشکلات و رفع آنها وزیر نیرو طی ماه جاری به استان سفر می کند.
فیض الله پاسره با اشاره به پروژه فاضلاب تنگاری، افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال برای ۷۰۰ خانوار در حال اجرا بوده و هم اکنون قریب به ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی گفت: تمامی فرایند های اجرای شبکه و تصفیه خانه مجهز فاضلاب تنگاری به دست نیروهای تحصیل کرده استان انجام می شود.
پاسره یادآورشد: در هفته دولت در زمینه آب روستایی ۷ پروژه بزرگ آبرسانی، تصفیه آب و جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب به بهره برداری می رسد.
وی افزود: بهره برداری از ۳ پروژه ملی با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان و همچنین ۴ پروژه استانی با اعتبار حدود ۵ میلیارد تومان در هفته دولت عملیاتی می شود،همچنین ۲۲ هزار نفر در پروژه های ملی شرکت آب و فاضلاب روستایی که در هفته دولت به بهره برداری می رسد ذینفع خواهند شد.
وی افزود: در زمینه پروژه های استانی نیز قریب به ۳۰۰۰ نفر از خدمات آبفای روستایی بهره مند خواهند شد.
مدیرعامل آب و فاضلاب استان با اشاره به اجرای پروژه های آب و فاضلاب در استان، اظهار کرد: پروژه جمع آوری و تصفیه بهداشتی فاضلاب سی سخت برای جمعیت ۱۰ هزار نفری و در نهایت با هزینه ۱۵ میلیارد تومانی طی هفته آتی به بهره برداری می رسد.
پاسره در واکنش به گلایه ها از طولانی شدن پروژه تصفیه خانه آب سرفاریاب، گفت: این پروژه بزرگ با حساسیت جدی ما برای تامین بهترین تجهیزات مدتی طولانی شد اما ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار