روحانی هم برای ترامپ شماره تلفن اعلام کرد

مثلث آنلاین چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰
حسن روحانی در واکنش به ارسال شماره تلفن از سوی دونالد ترامپ برای مذاکره با مقامات ایرانی ، حسن روحانی پاسخ جالبی به او داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
جواد کریمی قدوسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انفجارهای اخیر در بندر الفجیره، منشأ تمام تنش ها در منطقه غرب آسیا را حضور نیروهای بیگانه دانست که پایگاه هایی در کشورهای منطقه ایجاد کرده اند و گفت: آمریکا از طریق پایگاه های خود مانع ارتباط گیری کشورها و ملت های منطقه که قلب جهان اسلام بوده و منابع استراتژیک دارند می شود.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: هر حادثه ای در 70 سال گذشته از زمان اشغال فلسطین گرفته تا حادثه اخیر در امارات افتاده ریشه در حضور بیگانگان در منطقه دارد از این رو سران کشورهای منطقه باید همراهی خود با پایگاه های آمریکایی در منطقه را به پایان برسانند تا کشورها به ثبات رسیده و وارد آرامش شوند.
بنا به قرائن و شواهد اتفاقات اخیر الفجیره ریشه در سیاست های تنش آفرین آمریکایی ها داشته و آنها عامدانه به دنبال جنگ افروزی در منطقه هستند.
وی در ادامه بقای تنش ها و ایجاد ناامنی ها در منطقه را به نفع بازار پرسود سلاح برای غربی ها دانست و افزود: برای غربی ها مطلوب ترین وضع این است که جنگی در منطقه رخ دهد و آنها که برای خون انسان ها حرمتی قائل نیستند از قبال آن بهره برده و افکار نظام سرمایه داری خود را اجرا کنند.
کریمی قدوسی ادامه داد: اتفاق اخیر الفجیره بنا به قرائن و شواهد و سبک و سیره مکتب تنش آفرین غربی ها، ریشه در سیاست آنها در جنگ افروزی و کسب منافع اقتصادی دارد از این رو در منطقه ای که خارج از خلیج فارس و در ساحل دریای عمان بوده اقدام خرابکارانه ای صورت می دهند تا با اتهام زنی به ایران تنش جدیدی را در منطقه رقم ...