ماجراهای زنوزی؛ فوتبال بقالی نیست

دریافت خبر : یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵
ماجراهای زنوزی؛ فوتبال بقالی نیست
آی اسپورت - در شرایطی که به خاطر برنامه آسان تراکتورسازی تا پایان فصل، بسیاری از کارشناسان این تیم را شانس اول قهرمانی در لیگ هجدهم می دانستند، شکست غیرمنتظره تبریزی ها برابر سپیدرود رشت همه چیز را به هم ریخت. تحمل این باخت که تحت تأثیر اشتباهات وحشتناک محسن فروزان رقم خورد، ظاهرا برای محمدرضا زنوزی بسیار دشوار بوده؛ آنقدر که او علاوه بر اخراج دروازه بان اول تیمش، به تندی علیه مسئولان فوتبال ایران سخن گفته است. این البته نخستین بار نیست که مالک تراکتورسازی بعد از ناکامی، توپ را به زمین دیگران می اندازد. ظاهرا زنوزی به این کار عادت دارد؛ عادتی که انگار مختص همه پولدارهای فوتبال ایران است. جنجال در دوره گسترش سال هایی که زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد بود خیلی به ندرت مصاحبه می کرد و از این نظر رفتار حرفه ای تری داشت. با وجود این یکی از معدود واکنش های تند زنوزی مربوط به شکست تیمش مقابل پرسپولیس در دور رفت لیگ شانزدهم می شد. زنوزی که نشان داده نسبت به پرسپولیس بیش از سایر رقبا حساس است، آن روز در حالی لب به اعتراض گشود و شهر را به هم ریخت که سرخپوشان با 3گل برتری قاطعی به دست ...

آی اسپورت - در شرایطی که به خاطر برنامه آسان تراکتورسازی تا پایان فصل، بسیاری از کارشناسان این تیم را شانس اول قهرمانی در لیگ هجدهم می دانستند، شکست غیرمنتظره تبریزی ها برابر سپیدرود رشت همه چیز را به هم ریخت. تحمل این باخت که تحت تأثیر اشتباهات وحشتناک محسن فروزان رقم خورد، ظاهرا برای محمدرضا زنوزی بسیار دشوار بوده؛ آنقدر که او علاوه بر اخراج دروازه بان اول تیمش، به تندی علیه مسئولان فوتبال ایران سخن گفته است. این البته نخستین بار نیست که مالک تراکتورسازی بعد از ناکامی، توپ را به زمین دیگران می اندازد. ظاهرا زنوزی به این کار عادت دارد؛ عادتی که انگار مختص همه پولدارهای فوتبال ایران است.
جنجال در دوره گسترش
سال هایی که زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد بود خیلی به ندرت مصاحبه می کرد و از این نظر رفتار حرفه ای تری داشت. با وجود این یکی از معدود واکنش های تند زنوزی مربوط به شکست تیمش مقابل پرسپولیس در دور رفت لیگ شانزدهم می شد. زنوزی که نشان داده نسبت به پرسپولیس بیش از سایر رقبا حساس است، آن روز در حالی لب به اعتراض گشود و شهر را به هم ریخت که سرخپوشان با سه گل برتری قاطعی به دست آورده بودند. مالک آن زمان گسترش گفته بود:«مقابل پرسپولیس، گل دوم و سوم حریف مان آفساید بود. مخصوصا گل دوم این تیم که با آن شیرازه تیم ما از هم پاشید. من برای داور و کمک هایش متأسفم. واقعاً یک تیم چقدر می تواند شانس داشته باشد که با اشتباهات داوری این شانس ها را هم از آن می گیرند؟ باز هم می گویم برای داوران متأسفم.»
دوباره پرسپولیس؛ این بار با تراکتور
از زمان حضور در تراکتورسازی که طبعا باشگاه بسیار پرخبرتری نسبت به گسترش محسوب می شود، حجم مصاحبه ...

[ مشاهده متن کامل ماجراهای زنوزی؛ فوتبال بقالی نیست آی اسپورت ]