فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با اشاره به ورود بسیج به جمع آوری و بازپروری معتادان متجاهر اعلام کرد مواد مخدر با آسیب های اجتماعی عجین شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در گفت وگویی با اشاره به اقدامات سپاه در حوزه بازپروری معتادان متجاهر اظهار داشت: به دنبال هماهنگی تمام دستگاه ها برای مقابله با مواد مخدر و جمع آوری معتادین متجاهر هستیم.
وی ادامه داد: امروز موضوع مواد مخدر با آسیب های اجتماعی و خانواده زندانیان عجین شده و با مواردی همچون قاچاقچیان عمده و خرده مواد مخدر اختلاط پیدا کرده است.
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ افزود: امروز لازم است که دادستانی، شهرداری، نیروی انتظامی، بهزیستی، استانداری، سپاه و بسیج اقدمات خود را در راستای برخورد با خرده فروشان مواد مخدر، پاتوق های معتادان، کمک به بازپروری معتادان و کمک به خانواده های بد سرپرست و زنان سرپرست خانواده انجام دهند.
سردار یزدی خاطرنشان کرد: اگر یک مجموعه به تنهایی بخواهد در این معضل اقدامات خود را انجام دهد یا اینکه تنها چند مجموعه بدون هماهنگی با یکدیگر به اقدامات خود بپردازند، قاعدتاً اثربخشی فعالیت ها کم خواهد بود، امروز بعد از 40 سال از گذشت انقلاب اسلامی، تمام دستگاه ها پای کار هستند و فعالیت می کنند اما اثربخشی کارها به دلیل هم افزایی کم است.
وی درباره اقدامات سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر گفت: قرار بود سال گذشته ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر توسط سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ به پنج هزار نفر افزایش پیدا کند اما به دلیل مشکلات در تأمین منابع و تجهیز مجموعه شهید زیادیان، این اتفاق حاصل نشد و امسال نیز در پی افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر به ...

سرخط اخبار