عبدالرحیم نوروزی: جشن روز دانشجو شامگاه امروز ۱۳ آذر همراه با مسئولین و مردم و دانشجویان دانشکده بهداشت اوز در دانشگاه آزاد اسلامی اوز برگزار شد.
مراسم با قرائت آیاتی از قران توسط محمدحسین بایراملو و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.
مجری این مراسم علی رضا دهقانی از دانشجویان دانشکده بهداشت اوز بود.
زارع رئیس دانشکده بهداشت اوز ضمن تبریک روز دانشجو و خیرمقدم به حضار برای حضور در جشن روز دانشجو وی این روز را به دانشجویان که همیشه فهیم و توانمند و همیشه نشانه اخلاق هستند را تبریک گفت.
ایشان به فرماندار اوز این سمت را تبریک گفت و یاد اور این شد که آتش فراز بخشدار سابق اوز همیشه همراه و همدم دانشجویان بوده است و یادی از وی کرد.
علی پور فرماندار شهرستان اوز روز دانشجو را تبریک گفت و آرزوی سربلندی برای دانشجویان کرد وی طی صحبت های خود گفت که دانشگاه همیشه محیطی بوده است که خستگی وی را برطرف می کرده است.
علی پور یاد و خاطره شهید بزرگ نیا و شهید رضوی که با اقدام انقلابی توانستند این حرف به حق را تثبیت کنند را زنده نگه داشت.
وی گفت که در اتاق فرماندار همیشه به روی دانشجویان باز است و دانشجویان می توانند درخواست و پیشنهادهای خود را همیشه مطرح کنند که به آن ها رسیدگی شود.
حجت الاسلام عدالتی گفت: یک دانشجو باید حس مسئولیت پذیری در خودش را موردتوجه قرار دهد و با حسن علم و دانش، اخلاق و ادب اسلامی مسیر این مسئولیت پذیری را مشخص کند.
محمودی عضو هیئت امنا صحبت هایی درباره دانشجو کرد.
در ادامه این جشن مجید آقایاری، مصطفی محسن زاده و ولید پاداشت موسیقی زنده را اجرا کردند.
و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار