سرهنگ دوم پاسدار نعمت الله نجفی، فرمانده سپاه ناحیه محلات در آئین بازگشایی مدارس که صبح امروز، اول مهرماه در دبیرستان دخترانه تربیت محلات برگزار شد، اظهار کرد: اگر کشوری بخواهد قله های موفقیت را طی کند تنها از راه علم، موفقیت و دانش میسر است، تقارن این ایام با هفته دفاع مقدس بهانه ای است تا از ۳۶ هزار شهید دانش آموز یاد کنیم که نیمکت ها را رها کرده و در جبهه ها بر علیه باطل جنگیدند.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از محلات؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات در آیین بازگشایی مدارس ضمن عرض خیر مقدم به مسئولین و دانش آموزان آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس را تبریک گفت و افزود: تغییر سبک زندگی مردم و به ویژه دانش آموزان ما به دلیل الگوگیری از سلبریتی هایی است که خود نیاز به اصلاح دارند، این خود یک تهاجم فرهنگی است.
سرهنگ نجفی همچنین تقارن سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس را حاوی پیام مقاومت دانست و گفت: آرامش و امنیت کشور مرهون خون هزاران شهید و تلاش مخلصانه رزمندگان است و کشور عزیز ما به مدد نظام مقدس اسلامی و تدبیر دولتمردان، حرکتی جهادی را برای رسیدن به قله های موفقیت در تمامی عرصه ها آغاز کرده و برای گذری افتخار آمیز از این مسیر و رسیدن به جایگاه شایسته خویش، بیش از هر زمان دیگر، همدلی، همراهی و همت بلند جوانان ایران اسلامی را طلب می کند.
وی درادامه گفت: امیدواریم ما در کنار آموزش و پروش بتوانیم قدمی برداریم تا تاثیر مثبتی در جهت تعلیم و تربیت نسل جوان و انقلابی را شاهد باشیم.
فرمانده سپاه محلات درادامه از آینده سازان میهن اسلامی خواست که در فلسفه قیام عاشورا بیشتر تفکر کنند و حکایت افتخار آفرینی رزمندگان دوران دفاع مقدس را به عنوان برترین دانش آموختگان مکتب عاشورا بخوانند تا از سطر سطر آن، درس رشادت و آزادگی فراگیرند.
 در پایان زنگ مهر و مقاومت توسط مسئولین شهرستان نواخته شد تا سال تحصیلی ۹۹-۹۸ برای بیش از هشت هزار و پانصد دانش آموز محلاتی به طور رسمی آغاز شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار