پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس که اتفاق مهمی برای سرخ ها محسوب می شد حالا این تیم برای تکمیل مهره های خود برنامه های ویژه ای دارد که البته با توجه به محدودیت های موجود، می توان گفت کار پرسپولیس در ادامه این فصل از نقل و انتقالات با اما و اگرهایی روبرو است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ یحیی گل محمدی برای تکمیل تیمش در فصل پیش رو قصد دارد نفرات جدیدی را به جمع سرخ ها اضافه کند اما باید این اقدام با در نظر گرفتن محدویت ها انجام شود.
دلایل ورود زودهنگام به بازار
پرسپولیس قبل از اعزام به قطر برای رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با جذب 7 بازیکن سهمیه خریدهای لیگ برتری اش را تکمیل کرد. در پیش بودن رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از یک سو و در نظر گرفتن احتمال بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی از سوی دیگر پرسپولیسی ها را مجاب کرد که خیلی زود وارد فصل نقل و انتقالات زمستانی شده و حامد لک، علی شجاعی، سعید آقایی، احسان پهلوان، میلاد سرلک، آرمان رمضانی و عیسی آل کثیر را جذب کنند.
درخواست پرسپولیسی ها برای افزایش سهمیه؟!
حالا برای تکمیل نیروها و تقویت برخی پست ها، کادر فنی پرسپولیس نیاز به جذب بازیکن را حس می کند. در این راستا گفته می شد پرسپولیس برای حل این مشکل طی درخواستی از سازمان لیگ، خواستار افزایش سهمیه لیگ برتری ها شده اما این موضوع از سوی یکی از مسئولان باشگاه رد شد. این مقام مسئول به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اعلام کرد تا به امروز چنین درخواستی از سوی پرسپولیسی ها به سازمان لیگ و فدراسیون داده نشده است!
راهکار بعدی پرسپولیس!
خارج کردن یک بازیکن از لیست و جایگزینی مهره ای جدید یکی از راهکارهایی بود که گفته می شد پرسپولیسی ها به آن فکر کرده اند. در این راستا ابتدا شایعه شد قرار است آرمان رمضانی از لیست خارج شود تا بازیکن جدیدی جایگزین او شود اما با توجه به نیاز پرسپولیس در خط حمله به تمامی مهره هایش این موضوع منتفی به نظر می رسد.
عیسی آخرین تیر ترکش؟
محرومیت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار