علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش باشگاه پرسپولیس که به تازگی از مراسم برترین های فوتبال آسیا برگشته است، شب گذشته با شرکت در برنامه ورزش از نگاه دو در مورد مسائل مختلف صحبت کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز ، علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش باشگاه پرسپولیس که به تازگی از مراسم برترین های فوتبال آسیا برگشته است، شب گذشته با شرکت در برنامه ورزش از نگاه دو در مورد مسائل مختلف صحبت کرده است. بیرانوند در مورد عملکرد ویلموتس در تیم ملی گفت: «ویلموتس مربی ای بود که خیلی دوست داشت تیمش هجومی کار کند و خیلی زود بازیکنان جدید را به تیم ملی دعوت کند. این تغییرات ویلموتس به نظرم من خیلی زود بود. او نباید به این زودی بازیکنان را عوض می کرد و به ترکیب قبلی دست می زد. بازیکنانی داشتیم که در اولین اردوی خود در تیم ملی، در ترکیب تیم هم به میدان رفتند.
ویلموتس آدم مهربانی بود و با همه ی بچه ها هم گرم بود. حالا مردم، رسانه ها و پیشکسوت ها فشار آورده اند روی تیم ملی و آقای تاج هم تصمیمی گرفته و فکر می کنم آقای تاج برای آینده تیم ملی هر تصمیمی می گیرد باید تصمیمی باشد که برای تیم ملی خوب باشد و مردم ایران را خوشحال کند». 
بیرانوند در مورد اینکه گفته می شود برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی در یکقدمی نیکمت تیم ملی قرار دارد هم گفت: ««من 3 سال با آقای برانکو در پرسپولیس بوده ام و اگر قرار باشد برانکو برای تیم ملی انتخاب شود او را یک مربی خارجی نمی بینیم، برانکو را یک مربی ایرانی می بینم چون تمام بازیکنان ایران را می شناسد. زمانی که برانکو مربی پرسپولیس بود و آقای کی روش مربی تیم ملی، حدود 8 بازیکن تیم ملی در پرسپولیس بازی می کردند و می توان گفت برانکو خودش یک تیم ملی را تمرین می داد. اگر قرار به عوض کردن سرمربی تیم ملی باشد برانکو انتخاب خیلی خوبی است».
بیرانوند که بعد از جام جهانی 2018 روسیه همیشه صحبت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار