فرماندار شهرستان بویراحمد در رابطه با فعالیت انتخاباتی مدیران دولتی گفت: اگر از امکانات دولت به نفع فردی استفاده نشود و خارج از وقت اداری هم باشد منعی ندارد.

- اخبار استانها -
شاهرخ کناری در بازدید از غرفه خبرگزاری تسنیم در دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های کهگیلویه و بویراحمد در مصلی یاسوج ، با اشاره به رویکرد فرمانداری شهرستان بویراحمد در انتخابات پیش رو، اظهار داشت: تقریبا 107 نفر عضو شورای اداری شهرستان بویراحمد هستند که در جلسه به صورت شفاف به آنها گفتیم اگر در خارج از وقت اداری از امکانات دولتی در راستای مسائل سیاسی استفاده کنند فردای آن روز دیگر مدیر ما نیستند.
وی با اشاره به اینکه معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گفته است که مدیران در هیچ شرایطی به مسائل انتخاباتی ورود نکنند، افزود: اگر این موضوع نگاه دستگاه قضایی بوده و تخلف است باید به دستگاه های اجرایی ابلاغ کرده و استاندار در شورای اداری مطرح کند که به استناد این بند قانونی ورود مدیران خارج از وقت اداری و بدون امکانات دولتی ممنوع است.
سازوکار ورود ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی قزوین در انتخابات مجلس تشریح شد
گلستان آمادگی برگزاری انتخابات تمام الکترونیک را دارد
تکرار/جزئیاتی از تصمیم جدید شورای نگهبان و وزارت کشور برای برگزاری انتخابات الکترونیک
فرماندار شهرستان بویراحمد عنوان کرد: با توجه به اینکه تاکنون چنین موضوعی ابلاغ نشده اگر از امکانات دولت به نفع فردی استفاده نشود و خارج از وقت اداری هم باشد منعی ندارد.
کناری در رابطه با وظایف هیئت های اجرایی و نظارت هم گفت: آنچه برای هیئت نظارت تعریف شده در استان اجرا می شود آنچه برای هیئت های اجرایی در سراسر کشور تعریف شده در شهرستان ها و بخش ها اجرا می شود ضمن اینکه ستاد انتخابات استان تذکرات لازم را داده که فرمانداران در ساز و کار قانونی عمل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار