تهران-ایرنا- رئیس کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا در غرب پایتخت از دستگیری زن جوانی با ۱۷ فقره سرقت منزل خبر داد که مهارت زیادی در باز کردن قفل ها دارد.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت،سرهنگ سرافراز احمدی گفت: چندی قبل وقوع یک فقره سرقت طلا و جواهر و دلار به ارزش ۳۰ میلیون تومان به کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا اعلام شد. در نتیجه، تیمی از ماموران کلانتری به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد که سارق بدون تخریب قفل در ورودی وارد ساختمان شده و سپس با بازکردن قفل در آپارتمان، طلا و جواهر و دلار مالباخته را سرقت کرده و گریخته است.
وی تصریح کرد: هنگام تحقیقات پلیسی، وقوع یک فقره سرقت دیگر به همین شیوه به کلانتری اعلام شد و در پایش های اطلاعاتی به دست آمد که سرقت های مشابهی نیز در کلانتری های همجوار به همین شیوه اتفاق افتاده است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با مراجعه به محل های سرقت، تصویر واضحی از سارق به دست آمد و مشخص شد که سرقت ها توسط یک زن جوان انجام شده است، گفت: با تطبیق تصویر چهره متهم با آلبوم تصاویر مجرمان، یکی از سارقان حرفه ای که مهارت کامل در بازکردن قفل ها دارد، شناسایی شد.
احمدی افزود: در گام بعدی تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم شناسایی و با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران عملیات این کلانتری برای دستگیری متهم اعزام و موفق شدند او را در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش دستگیر کنند.
این مقام انتظامی گفت: متهم پس از انتقال به کلانتری در خصوص نحوه سرقت توضیح داد: با به صدا درآوردن زنگ یکی از واحدهای ساختمان به بهانه اینکه مهمان یکی از واحدهای ساختمان می باشم، وارد ساختمان می شدم و سپس با باز کردن قفل، وارد آپارتمان شده و پس از سرقت طلا و جواهر و دلار از محل می گریختم.
رئیس کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا با اشاره به اینکه متهم تا کنون به ۱۷ فقره سرقت در محدوده کلانتری شهر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار