معاون امور تعاون وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برای تحقق شعار سال به تعاونگران گفت:نقش آفرینی تعاونی ها در سازماندهی شرکت های متوسط و کوچک و مشاغل خرد و خانگی در تحقق جهش تولید مثال زدنی خواهدبود.

- اخبار اقتصادی -
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، محمد کبیری، معاون امور تعاون وزارت کار طی پیامی به تعاونگران در راستای تحقق شعار سال گفت:
تعاونگران ارجمند و گرانمایه؛
درود بر شما
الگوی بین المللی تعاون و نظام کسب و کارهای تعاونی یکی از دست آوردهای عدالتخواهانه انسان متمدن معاصر برای پاسخگویی به نیازهای مشترک و غلبه بر موانع و مشکلات اجتماعی و اقتصادی از طریق تجمیع سرمایه های خرد و ساماندهی و سازماندهی سرمایه های انسانی است و بر همین اساس در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، شرکت های تعاونی به عنوان الگویی کارآ و اثربخش در راستای مدیریت بهینه کارآفرینی و اشتغال جوانان جویای کار قلمداد شده است.
تعاون ظرفیت مغفول مانده اقتصاد داخلی و راهکار مبارزه با تحریم است
خوشبختانه نقش و جایگاه کسب و کارهای تعاونی در ایران و جهان در شرایط سخت و پیچیده بر همگان آشکار شده است. تعاونی ها در سازماندهی و هدایت بهینه منابع در راستای پاسخگویی به چالش های اجتماعی و اقتصادی همواره پیشتاز و پیشگام بوده اند، در حوادث طبیعی سال1398 ، سیل ویرانگر روزهای آغازین سال و زلزله کرمانشاه و سیل و زلزله هایی که در ماه های اخیر در سیستان و بلوچستان و دیگر مناطق ایران اسلامی روی داد، عملکرد خودجوش و فعالانه تعاونی ها و تعاونگران حقیقتاً ستایش برانگیز و ستودنی بود.
سهم تعاونی ها در ایفای مسئولیت اجتماعی و جایگاه آنها در ایجاد اشتغال پایدار در مناطق شهری و روستایی از جمله نقش های منحصر به فرد و متمایزی است که میتوان از آنها به عنوان "برند حرفه ای" کسب و کارهای تعاونی به عنوان تشکل های اجتماعی و اقتصادی نام برد.
به یقین در سال جدید که توسط مقام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار