نماینده مردم لنگرود در مجلس تصریح کرد: شورای هماهنگی اقتصادی به این جهت تشکیل شد که در شرایط تحریم تصمیمات آنی و فوری تصمیم گیری کند؛ نه اینکه مباحثی که نیاز به قانون گذاری دارد در این شورا مطرح شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 26 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به روسای قوا، عنوان کرد: شورای هماهنگی اقتصادی به این جهت تشکیل شد که در شرایط تحریم تصمیمات آنی و فوری خارج از سیکل قانونی اتخاذ کند، نه اینکه مباحثی که نیاز به قانون گذاری دارد در این شورا مطرح شود.
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اقدام سران سه قوه، گفت: چرا اجازه ندادید سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت آن، مسیر قانونی خود را طی کند و از مقام معظم رهبری هزینه شد در حالیکه رهبری فرمودند من کارشناس نیستم و به رؤسای قوا اعتماد کردم.
وی با بیان اینکه ما نمایندگان در میان مردم هستیم، تاکید کرد: مردم نمی پذیرند که به خاطر پرداخت 200هزار تومان، تورمی به آنها تحمیل شود که بیش از این هزینه دربر دارد. بنابراین نیاز است دولت تصمیم خود در این زمینه را دوباره بررسی کند./

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار