نیکبخت: دبل که مهم نیست، من خودم ۴ قهرمانی دارم!

خبر آنلاین چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳
بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس گفت: استراماچونی اگر همین امروز هم به استقلال بیاید باز هم دیر است. مردم بچه نیستند و همه چیز را تشخیص می دهند.

روزنامه خبرورزشی نوشت: علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس از دیر شدن انتخاب سرمربی استقلال به شدت ناراحت است و می گوید این کار باید هر چه زودتر انجام می شد. درمورد استقلال و انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید گفت وگویی صریح و بی پرده با نیکبخت داشتیم.
در خصوص انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید چه نظری داری؟ منتقدان می گویند مجیدی تجربه لازم برای مربی گری را ندارد!
فرهاد مجیدی دوره مربی گری اش را در اسپانیا گذرانده و از سوی دیگر او در اواخر فصل هم در استقلال مربی گری کرده، به همین دلیل حتماً می تواند در تیم امید هم کار کند. حرف من با منتقدان این است که ما تا چه زمانی می خواهیم دنبال مربیانی برویم که هر سال یک تیم عوض می کنند. در تمام تیم های بزرگ دنیا هم شاهدیم که به سرمایه های جوان شان خیلی اهمیت می دهند.
اما از قرار معلوم کمیته ملی المپیک چندان راضی به این انتخاب نیست
متأسفانه در فوتبال ایران هیچ کس شخص دیگر را قبول ندارد و برای من عجیب است مربی ای را که مدیر تیم امید و فدراسیون تأیید می کنند از سوی کمیته المپیک رد می شود. اصلاً مگر می شود سرمربی امیدها را شخص دیگر و نهاد دیگری جز فدراسیون مشخص کند!
حضور دستیاران وطنی که سن شان از مجیدی بیشتر است مشکل ساز نمی شود؟
تعامل و بقیه موارد فنی هیچ ربطی به سن و سال ندارد. کارها و وظایف همه مشخص است و هیچ مشکلی به لحاظ اختلاف سنی به وجود نمی آید. قبلاً هم داشتیم که رسول خطیبی سرمربی بود و برادر بزرگش دستیار او بود!
در خصوص حضور استراماچونی به عنوان سرمربی تیم استقلال چه نظری داری؟
من از این مربی هیچ شناختی ندارم، اما حرف من با ...

سرخط اخبار