یک کارگردان گفت: کار در اصفهان بی نظیر است و از دیگر همکاران دعوت می کنم تا از پتانسیل های این شهر استفاده کنند.

سید میلاد بنی طبا در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: به سفارش سیما اصفهان فیلم "رأس و ریس" فیلم برداری شد و برای جشنواره سراسری جام جم در حال آماده سازی است. فیلم برداری در این شرایط بسیار سخت بود، زیرا اکثر گروه های دیگر که در حال فیلم برداری بودند کار را متوقف کردند، ولی "رأس و ریس" با توجه به شرایطی که داشت و ناچاریم فیلم را باید به جشنواره برسانیم ضمن رعایت نکات بهداشتی و حضور یک پزشک معالج در صحنه، فیلم برداری انجام شد.
این کارگردان با اشاره به داستان فیلم، توضیح داد: "راس و ریس" پیرامون شخصیت شکیبا می گذرد که برای وصول طلب اش از تیمور از تهران به اصفهان سفر می کند و در این سفر با خانواده ایرج خان که اصفهانی هستند آشنا می شود و با کمک این خانواده پول شکیبا وصول می شود.
وی درباره تجربه فیلم سازی در اصفهان، تصریح کرد: تجربه فیلم سازی در اصفهان را داشته ام همه چیز خوب است، تنها همکاری های ارگانی ضعیف تر است که البته بخاطر شرایط کرونا است ولی در مجموع لوکیشن بشدت ایده آل و کار در اصفهان بی نظیر است و از دیگر همکاران دعوت می کنم تا از پتانسیل های این شهر استفاده کنند.
وی افزود: رضاتوکلی، کیانوش گرامی، محمد برسوزیان، اسدالله یکتا، محمد صفری، جلال احمدی، مرتضی کیوانداریان و مهسا آقادادی در "رأس و ریس" ایفای نقش می کنند. این فیلم مرد محور است و خانم ها بیشتر در حواشی فیلم فعالیت می کنند و تلاش شده با نقش های فرعی که به خانم ها تعلق دارد، توازن را رعایت کنیم.
این کارگردان با بیان اینکه "از عوامل حرفه ای بومی اصفهان و تهران برای ساخت این فیلم استفاده کردیم" گفت: تهیه کننده جلال احمدی، فیلمبردار مجید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار