در شاتر امروز به سراغ یک گالری از تصاویر به ثبت رسیده توسط ایمی هایمی رفته ایم که لحظات جالبی را با استفاده از اپلیکیشن FaceApp خلق کرده است.

ایمی هایهی، عکاس حرفه ای که بیشتر به ثبت تصاویر از نوزادان شناخته می شود، این بار با استفاده از اپلیکیشن FaceApp تصاویری خنده دار خلق کرده است. ایمی نام این گالری تصاویر ویرایش شده را «اگر نوزادان دندان داشتند» گذاشته و آن را ازطریق حساب کاربری اینستاگرام خود منتشر کرده است.
اصولا تصاویر ثبت شده از نوزادان، امید به زندگی را القا می کند؛ اما تصاویری که ایمی به اشتراک گذاشته، حس و حال طنز نیز به همراه دارد. در عکس ها، ایمی به نوزادان دندان اضافه کرده تا نشان دهد که اگر نوزادان از ابتدا با دندان به دنیا می آمدند چه شکلی می شدند؛ اما نتیجه چنین کاری فراتر از حد تصویر ظاهر شده است.
مشابه کاری که ایمی با گالری «اگر نوزادان دندان داشتند» انجام داده است، در آثار عکاسان دیگر نیز یافت می شود. درواقع می توان به عکاس دیگری از تگزاس اشاره کرد که تصاویری را با استفاده از اپلیکیشن YouApp به طرز جالبی ویرایش کرده است. با این حال در تصاویر ایمی می توان تصاویری از نوزادان را دید که به طرز زیبایی ژست گرفته اند و با دندان های بزرگسالان به دوربین لبخند می زنند.
در میان گالری «اگر نوزادان دندان داشتند» تصاویری را گلچین کرده ایم که در ادامه می توانید از تماشای آن ها لذت ببرید. ایمی با انتشار تصاویر در فیسبوک و اینستاگرام گفت که هیچ گاه تا به این حد، پس از ویرایش تصاویر نخندیده است و اگر می توانست تصاویر تمامی نوزادانی را که ثبت کرده، ویرایش می کرد.
در ادامه، ایمی هایمی توضیح می دهد که برای اشتراک گذاری تصاویر از والدین نوزادان اجازه گرفته و هدفش تنها آوردن خنده به لبان دنبال کنندگانش در شبکه های اجتماعی بوده است..
درصورتی که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار