رئیس قوه قضاییه گفت: وزارت بهداشت گرفتار حاشیه سازی ها نشود و از همه امکانات و نیروی انسانی کارآمد مجموعه برای تامین امنیت جانی مردم استفاده کند.

به گزارش جهان نیوز ، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه در شورای عالی قوه قضاییه اظهار کرد: مادامی که بسیج باشد و روحیه بسیجی در کشور حاکم باشد، دشمن به این کشور طمع نخواهد کرد.
وی افزود: روحیه بسیجی می تواند دستگاه قضا را در پیشبرد ماموریت هایش در پیشگیری از جرم و آسیب شناسی و آسیب زدایی و حل اختلافات و اصلاح مجرمین یاری دهد.
رئیس قوه قضاییه بیان داشت: بسیج حقوقدانان می تواند با آموزش همگانی و افزایش اطلاعات حقوقی مردم دستگاه قضا را در پیشبرد ماموریت هایش کمک کند.
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی تصریح کرد: در هر بخش که روحیه بسیجی حاکم باشد آن بخش کارآمد و موفق می شود و می توانیم بر همه مشکلات، توطئه ها و فتنه های دشمنان فائق آییم.
وی با بیان اینکه امروز کادر درمان و پرستاری ما با روحیه بسیجی به مبارزه با ویروس منحوس کرونا و یاری مردم برخاسته است، گفت: وزارت بهداشت گرفتار حاشیه سازی ها نشود و از همه ظرفیت های علمی و پژوهشی و امکانات و نیروی انسانی کارآمد مجموعه برای خدمت و تامین امنیت جانی مردم استفاده کند.
رئیس قوه قضاییه در بخش دیگری از اظهاراتش با بیان اینکه اکثریت کشور های با قطعنامه به اصطلاح حقوق بشری سازمان ملل علیه ایران که بانی آن کانادایی ها بودند و طبق معمول آمریکا و رژیم صهیونیستی و برخی کشور های غربی از آن حمایت کردند، موافق نبودند، ادامه داد: سازمان ملل در برخورد با مبارزه جمهوری اسلامی با مساله مواد مخدر و قاچاقچیان، دچار تناقض است و از یک سو از عملکرد ما تقدیر می کند و از سوی دیگر علیه ما قطعنامه می دهد.
وی افزود: اگر جلوی ترانزینت مواد مخدر را رها کنیم، تمام اروپا و آمریکا را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار