فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای شرق استان تهران سنگین، پرحجم و در مناطقی فوق سنگین در جریان است. فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای شرق استان تهران سنگین، پرحجم و در مناطقی فوق سنگین در جریان است.

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محور های هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز سنگین و پرحجم در جریان است و در مناطقی مانند امامزاده هاشم (ع) ترافیک با پس زدگی و فوق سنگین است و خودرو ها به مرور در حال تخلیه این محور هستند.
وی با بیان اینکه حادثه خاصی در محور های مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، گفت: عبور و مرور وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه سنگین و پرحجم و در شهر های عبوری این محور فوق سنگین در جریان است و خودرو ها به مرور در حال عبور از این محور هستند.
محبی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم سنگین و پرحجم گزارش شده و به دلیل گنجایش بالای عبور وسایل نقلیه از این محور ها با گره ترافیکی و یا ترافیک های سنگین مواجه نمی شویم.
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه محور هراز در روز جمعه به صورت یکطرفه در خواهد آمد، تاکید کرد: این محور از ساعت ۱۲ از رودهن به سمت شمال مسدود و از ساعت ۱۴ الی ۲ بامداد روز شنبه این محور از آب اسک به سمت رودهن به صورت یک طرف درخواهد آمد.
وی با اشاره به ترافیک سنگین در محور های شرق استان، بیان کرد: هم وطنان سفر خود را به زمان دیگری موکول کرده و با توجه به تعطیلات پیش رو هم وطنان مدیریت زمان سفر را سرلوحه مسافرت خود قرار داده و قبل و در حین مسافرت استراحت کافی را مد نظر قرار داده و حداقل در هر دو ساعت رانندگی ۲۰ دقیقه را به استراحت بپردازند.
محبی اذعان کرد: هم وطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری