فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از ناکامی قاچاقچیان و کشف بیش از 2 تن موادمخدر توسط دریابانان پایگاه دریابانی چابهار خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار احمدعلی گودرزی گفت: دریابانان استان سیستان و بلوچستان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی از فعالیت یک باند بزرگ و حرفه ای قاچاق موادمخدر در حوزه ی دریای عمان دست یافته و با تشدید اقدامات کنترلی، کشف محموله سنگین مواد افیونی را در دستور کار قرار دادند.
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در ادامه بیان کرد: پس از چندین شبانه روز کار اطلاعاتی هدفمند و برنامه ریزی عملیاتی دقیق، مسیرهای احتمالی تردد سوداگران مرگ و همچنین زمان برنامه ریزی شده جهت انتقال محموله موادمخدر به عمق کشور مشخص شد و چندین تیم عملیاتی و پوششی به منطقه اعزام و با اجرای طرح مهار و گماردن کمین های هدفمند موفق شدند این محموله سنگین موادمخدر را کشف کنند.
او افزود: سوداگران مرگ که قصد داشتند محموله موادمخدر را به وسیله یک دستگاه خودرو به عمق کشور منتقل کنند زمانی که خود را در محاصره مأموران دیدند قصد فرار داشتند که مأموران پس از صدور فرمان ایست، جهت متوقف کردن خودرو، با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی می کنند و در نهایت پس از تعقیب و گریز طولانی، قاچاقچیان عرصه را بر خود تنگ دیده و با برجا گذاشتن خودروی حامل موادمخدر، از محل متواری می شوند.
سردار گودرزی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار قرار دارد اظهار داشت: در این عملیات هوشمندانه و مقتدرانه، با تلاش مرزداران استان سیستان و بلوچستان مقدار 2 تن و 200 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و یک دستگاه خودروی تویوتا هایلوکس نیز توقیف شد.
فرمانده مرزبانی ناجا در پایان با تأکید بر عزم جدی مرزبانی جمهوری اسلامی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار