عملکرد شرکت مس را مثبت ارزیابی می کنیم

اقتصاد برتر چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه شرکت مس در هشتمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری معدن و صنایع معدنی ایران گفت: عملکرد شرکت مس در حوزه تولید، فروش و توسعه را در چندماهه اخیر مثبت ارزیابی می کنیم.
تهران – اقتصاد برتر – ۱۷ مهر ۹۸
به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مس پرس، پور ابراهیمی با بیان این مطلب ادامه داد: هم اکنون طرح های توسعه ها در بخش معدن در حال پیگیری است و هم شاهد افزایش ظرفیت فروش شرکت #مس در شش ماهه نخست سال جاری بودیم.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: میزان فروش شرکت مس در سال گذشته ۱۰ هزار میلیارد تومان بوده درحالی که در شش ماهه امسال فروش شرکت مس به بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان رسیده است که یک رکورد است و اگر این روند مثبت ادامه پیدا کند قطعاً تا پایان سال فروش شرکت یک رکورد تازه را ثبت خواهد کرد.
پور ابراهیمی با تأکید بر رضایت بخش بودن عملکرد شرکت مس در چندماهه اخیر گفت: انتظار ما هم از دکتر سعد محمدی ایجاد یک تحول ساختاری و ایجاد یک پویایی در شرکت مس بوده است تا پسرفتی که در سال های گذشته رخ داده بود جبران شود تا تولید کاتد به بالای ۴۰۰ هزار تن در سال برسد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار