مشهد - معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی از برگزاری ویژه برنامه های سالروز رحلت امام خمینی(ره) و مراسم بزرگداشت قیام پانزده خرداد به صورت استودیویی در حرم مطهر رضوی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، حجت الاسلام و المسلمین حجت گنابادی نژادی با اشاره به اینکه ویژه برنامه های سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در حرم مطهر امام رضا ( ع) برگزار می شود، عنوان کرد: برنامه های این ایام به صورت استودیویی بوده و صوت و تصویر آن از سایت tv.razavi.ir و صحن ها پخش می شود.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ادامه داد: در راستای تبیین اندیشه های سیاسی و اخلاقی معمار کبیر انقلاب اسلامی در جامعه ویژه برنامه های سخنرانی با حضور حجج الاسلام و المسلمین ناصر رفیعی و علیرضا پناهیان امشب قبل و بعد از نماز مغرب و عشاء در حرم مطهر برپا خواهد شد و در این مراسم حاج صادق آهنگران به مدیحه سرایی و قرائت زیارت امین الله خواهد پرداخت.
وی ضمن تأکید بر اینکه همه برنامه ها به صورت استودیویی است، اظهار کرد: ویژه برنامه سالروز رحلت امام خمینی (ره) نیز چهارشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ برگزار خواهد شد در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین ناصر رفیعی به ایراد سخنرانی و حاج صادق آهنگران به مرثیه سرایی خواهد پرداخت.
حجت الاسلام و المسلمین گنابادی نژادی عنوان کرد: مراسم بزرگداشت قیام پانزده خرداد سال ۱۳۴۲ نیز پنجشنبه با سخنرانی آیت الله محمدهادی عبدخدایی و مرثیه سرایی امیر عارف رأس ساعت ۱۸:۳۰ برگزار می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری