لزوم انتخاب هیئت اندیشه ورز زنان در چهارمحال و بختیاری

شبستان پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۶
نظری پورکیایی با اشاره به لزوم انتخاب و تعیین هیئت اندیشه ورز زنان در چهارمحال و بختیاری گفت: این هیئت با همکاری با دفاتر امور بانوان باید مشکلات بانوان استان را شناسایی کرده و برای رفع آنها تلاش کند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، « فریبا نظری پورکیایی » روز گذشته (چهارشنبه ۲۳ مرداد) در نشست تخصصی بانوان فرهیخته، مدیران و مشاوران امور بانوان دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری گفت: زنان نقش پررنگی در پیروزی انقلاب اسلامی و عرصه های اجتماعی داشته اند.
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده بابیان اینکه زنان می توانند در جامعه بسیار تأثیرگذار باشند افزود: مسئولان باید برای از بین بردن خط های جنسیتی در بین مردان و زنان تلاش کنند.
وی به وجود زنان شجاع و توانمندی همچون سردار بی بی مریم بختیاری در چهارمحال و بختیاری اشاره و اظهار کرد: مدیران استان باید از زنان توانمند که از نسل سردار بی بی مریم بختیاری هستند در ادارات استفاده کنند.
 نظری پورکیایی خاطرنشان کرد: شهرکرد به دلیل وجود انواع گونه های گیاهان دارویی ظرفیت دارد که به عنوان شهر خلاق گیاهان دارویی به ثبت جهانی برسد.
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده با تأکید بر اینکه افسردگی در بین زنان بیشتر از مردان است اظهار کرد: ایجاد و ساخت پارک های مخصوص بانوان می تواند از میزان افسردگی در بین بانوان بکاهد و نشاط اجتماعی را در بین آن ها افزایش بدهد.
وی با اشاره به لزوم انتخاب و تعیین هیئت اندیشه ورز زنان در چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این هیئت با همکاری با دفاتر امور بانوان باید مشکلات بانوان استان را شناسایی کرده و برای رفع آنها تلاش کند.
پایان پیام/ 512

سرخط اخبار