همان طور که فصل ها با گذر ماه ها عوض می شوند و تغییر می کنند، دکوراسیون داخلی خانه هم می تواند با آنها عوض شود.
دکوراسیون پاییزی
اگر دوست دارید با چند تغییر کوچک و ساده زیبایی های دکوراسیون پاییزی را به منزل خود بیاورید، این نوشتار از مجله دلتا را از دست ندهید.
کوسن های پاییزی
اگر مبلمان منزل طرح و رنگی ساده دارد، با اضافه کردن چند کوسن با حال و هوای پاییز می توانید فضای نشیمن خود کاملا پاییزی کنید. اگر طرفدار سبک های ساده و مینیمال هستید کافی است چند کوسن ساده با تم رنگ های پاییزی را روی مبلمان خود قرار دهید و اگر مدل های پر کارتر و شلوغ تر را می پسندید، به دنبال کوسن هایی باشید که طرح های پاییزی دارند.
شمع های پاییزی
با اضافه کردن چند شمع معطر به دکوراسیون منزل خود، دکوراسیون پاییزی خود را تکمیل کنید. شمع ها نه تنها زیبایی را به دکور منزل اضافه می کنند، بلکه با بوی خوشی که دارند فضا را گرم و رمانتیک نشان می دهند. می توانید از ترکیب شمع و عود هایی با بوی گرم نیز استفاده کنید.
بافت های پاییزی
وقتی به تغییر دکوراسیون منزل فکر می کنید، بافت را فراموش نکنید. با انتخاب بافت مناسب می توانید این موضوع را حل کنید. اضافه کردن اکسسوری از جنس کاموا یک ایده ساده و کاربردی برای اضافه کردن بافت به دکوراسیون پاییزی است. پارچه هایی با بافت های درشت هم می تواند کاربردی باشد.
دکوراسیون پاییزی در پذیرایی
تضاد رنگ های سرد و گرم برای تزیین پذیرایی مناسبند؛ برای مثال می توانید از کف پوشی به رنگ قهوه ای و مبل هایی سفیدرنگ استفاده کنید. در دکور اتاق ها هم از وسایل تزیینی استفاده کنید، مثل گلدان هایی با گل های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار