جلالی: بازی استقلال فرصت خوبی است تا خودمان را به عنوان یک تیم بزرگ اثبات کنیم

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره بازی فردا مقابل استقلال گفت: در مجموعه بازی های پر چالشی هستیم اما فرصت خوبی است تا خودمان را به عنوان یک تیم بزرگ اثبات کنیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران، در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال گفت: در مجموعه بازی های پر چالشی هستیم اما فرصت خوبی است تا خودمان را به عنوان یک تیم بزرگ اثبات کنیم. بازیکنانم با تمام مشکلاتی که دارند سعی می کنند بجنگند و تلاش کنند تا ضمن خوشحال کردن هواداران نتیجه خوبی هم بگیریم. فردا به طور قطع یکی از بهترین بازی های ما خواهد بود و نتیجه خوبی می توانیم بگیریم . هواداران زیادی هم فردا ما را تشویق خواهند کرد.
او ادامه داد: استقلال مصدومان زیادی دارد اما بازیکنان بزرگ دیگری دارد. شرایط ما سخت تر از استقلال است زیرا گوولسیانی، نظری و عباس زاده را نداریم. جوانان ما انگیزه زیادی دارند و فردا این را به شما اثبات می کنیم زیرا در تمرینات تلاش شان را دیدیم. هواداران، ما را در مسجدسلیمان هم تنها نگذاشتند چه برسد به تهران که نزدیک تر است. هواداران ما فردا حمایت پر شوری از ما خواهند کرد.
جلالی در پایان گفت: میزان مصدومیت عباس زاده مشخص نیست و معلوم نیست چه زمانی بتواند به تیم ما اضافه شود. او از دو هفته پیش تمریناتش را با ما آغاز کرد اما برای بازگشت عجله کرد و دوباره از همان ناحیه مصدوم شد. فکر می کنم او تا آخر فروردین به ما اضافه شود.

[ مشاهده متن کامل جلالی: بازی استقلال فرصت خوبی است تا خودمان را به عنوان یک تیم بزرگ اثبات کنیم برنا نیوز ]