شریعتی با بیان اینکه در سنجش سطح دانش آموزان باید شرایط استان ها یکسان باشد گفت: زمانی که شرایط نامساوی باشد این سنجش هم اشتباه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، «غلامرضا شریعتی» ظهر امروز (دوشنبه ۵ آبان) در نشست شورای آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به تعداد کم کرسی های پذیرش دانش آموزان خوزستانی در دانشگاه ها اظهار کرد: مقصر معلم ها و یا دانش آموزان نیستند بلکه مقصر ما مسئولان هستیم که ظرفیت لازم را در استان ایجاد نکردیم و خودمان هم در تریبون ها سیستم آموزشی را زیر سوال می بردیم در صورتی که ما باید ظرفیت سازی می کردیم .
استاندار خوزستان با بیان اینکه در سنجش سطح دانش آموزان باید شرایط استان ها یکسان باشد تصریح کرد: زمانی که شرایط نامساوی باشد این سنجش هم اشتباه است ما حتما باید این موضوع را پیگیری کنیم البته اگر دانشگاه آزاد به خوبی عمل نکرده باید پاسخگو باشند .
وی با اشاره به اینکه دانشکده های مختلف و خوبی در اهواز، دزفول و آبادان داریم که از ظرفیت خوبی برای پذیرش دانشجویان برخوردار هستند افزود: شاید این دانشکده ها از برخی دانشگاه های کشور بهتر هم باشند که نباید برای آنها کم کاری صورت گیرد.
شریعتی اضافه کرد: باید نامه ای برای ارسال به وزیر بهداشت توسط مدیرکل آموزش و پرورش و امور اجتماعی استانداری خوزستان تنظیم شود تا مقدمات برای این امر فراهم شود .
وی در خصوص سوادآموزی عنوان کرد: در این خصوص همه فرمانداران، دهیاران و بخشداران حتما باید به این کمیته ورود کنند و موضوع سوادآموزی را مدنظر قرار دهند و همچنین همه دستگاه های اجرایی مکلف به کمک و حمایت هستند .
استاندار خوزستان در خصوص مجوز عمل به چگونگی شیوه حضور و عدم حضور دانش آموزان در مدارس ابراز کرد: آموزش غیرحضوری می تواند فرصتی برای کیفی سازی مثلث سه گانه مدنظر نظام آموزشی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار