جامعه نیازمند آرامش، وحدت و دوری از تند روی است

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷

به گزارش خبرنگار مهر ، جلسه شورای اداری استان قزوین ظهر پنجشنبه با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار، علی فرخزاد معاون عمرانی، داوود محمدی، بهمن طاهرخانی و سیده حمیده زرآبادی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، قاسمی دادستان و مدیریان دستگاه های اجرایی، فرمانداران و شهرداران در استانداری قزوین برگزار شد.
زاهدی در این مراسم گفت: جامعه در شرایط حساس و ویژه ای است و در این وضعیت به وحدت، آرامش و امنیت روانی و روحی و فیزیکی نیازمندیم.
وی بیان کرد: امروز به مدیرانی نیاز داریم که فراجناحی عمل کنند و موجب تقویت آرامش و امنیت جامعه شوند و در خدمت مردم باشند.
استاندار قزوین تصریح کرد: باید بپذیریم که اقتصاد کشور بیمار و آسیب پذیر است لذا با هر تکانی آسیب می بینیم و در این میان در زیرساخت های اقتصادی هم مشکلاتی داریم که باید با کمک مدیران توانمند آنها را حل کنیم.
زاهدی اضافه کرد: در سال جاری انتخابات مجلس را پیش رو را داریم که برای ما اهمیت زیادی دارد و اولویت و ضرورت اصلی ما ایجاد آرامش و دوری از تند روی، برگزاری قانونمند انتخابات و امانتداری از رأی مردم است.
تندروی دیگر جواب نمی دهد
وی بیان کرد: امروز دیگر تندروی ها جواب نمی دهد و همه باید به فکر کلیت نظام باشیم که این کار نیازمند همدلی و هم افزایی، وحدت، تقویت آرامش، امنیت، قانون مداری و اخلاق است.
استاندار قزوین یادآور شد: امروز نیازمند مدیرانی با تجربه هستیم که نگاه فراجناحی داشته باشند و بتوانند با آرامش استان را اداره کنند و آقای حبیبی از جمله مسئولانی است که در همه معاونت های استانداری خدمت کرده و با داشتن تجربه کاری و نگاه فراجناحی در مسئولیت های مختلف می تواند در ...