اعتمادآنلاین| شهره سلطانی بازیگر فیلم سینمایی «نجیبه» به کارگردانی مصطفی گندمکار که قرار است در گروه سینمایی «هنر و تجربه» نمایش داده شود، درباره همکاری خود در این فیلم سینمایی گفت: زمانی که پیشنهاد بازی در این کار به من شد، با توجه به اینکه پیش از این گفته بودند فیلم برای «هنر و تجربه» است و این فیلم ها معمولاً با بودجه اندکی ساخته می شود، گفتم که دستمزد برای این فیلم برای من اهمیتی ندارد و اگر از فیلمنامه خوشم بیاید و نقش را دوست داشته باشم در آن بازی می کنم.
وی بیان کرد: فیلمنامه این فیلم برای من ارسال شد و بعد از مطالعه فیلمنامه از کاراکتری که قرار بود بازی کنم خوشم آمد و بازی در این فیلم را قبول کردم. خوشبختانه گروه فیلمسازی تمام تلاش خود را می کردند که یک فیلم خوب و آبرومند بسازند. به خصوص خود آقای گندمکار کارگردان این فیلم که یک هنرمند فهیم، با شعور و به نظر من کاربلد بود که از وی خیلی چیزها را یاد گرفتم.
این هنرمند تئاتر و سینما توضیح داد: امیدوارم این فیلم به آنچه که لیاقت دارد برسد، البته این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم شانگهای انتخاب شد که خوشبختانه به عنوان معتبرترین جشنواره آسیایی سکو و شروع خوبی برای حضورهای بین المللی فیلم خواهد بود؛ البته به شرط مهار کرونا.
وی تاکید کرد: نقشی که در این فیلم به من پیشنهاد شد، نقش زنی مستقل و خود ساخته در ایران است که تلاش می کند از پس مشکلات خود برآید و دوش به دوش مردان کار کند و جور بچه ها و زندگی اش را بکشد؛ ایفای این نقش برای من یک چالش جالب بود. البته در گذشته نقش های این چنین بازی کرده بودم اما این نقش در نوع خودش متفاوت بود، شخصیتی که ناخواسته وارد جریانی شده و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار