هواداران استقلال رویدادهای ناخوشایند زیادی را در سال 98 پشت سر گذاشتند.

عرفان حاج بابایی: استقلال سال 1398 را در شرایطی به پایان رساند که اتفاقات تلخ و شیرین زیادی را پشت سر گذاشته بود. از فرودین تا اسفند استقلال فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرد و هر زمان که در آستانه فتح قله بود،به ناگاه دچار لغزش شد و نتوانست به آن چه که می خواهد برسد. در ادامه مروری خواهیم داشت بر سه رویداد تلخی که در سال گذشته هواداران استقلال را به شدت ناامید و ناراحت کرد و باعث شد تا دستاورد آبی ها در هر کدام به شکل متفاوتی بر باد برود:
1) ناکامی در دربی ها
استقلال در سال 98 سه دربی را پشت سر گذاشت.دربی هایی که هر سه می توانست نام استقلال را به عنوان برنده به خود ببیند اما در نهایت آبی ها هرگز موفق نشدند که طعم پیروزی در دربی را در سال گذشته مقابل رقیب سنتی شان بچشند. ابتدا 10 فرودین 1398 استقلال تحت هدایت وینفرد شفر پا به دربی گذاشت و به لطف پنالتی چیپ فرشید اسماعیلی و روز کم فروغ سایر ستاره هایش در نهایت با یک گل تن به شکست داد. این اما پایان ناکامی آبی ها در دربی پایتخت نبود. آندره آ استراماچونی هم که پس از شفر سرمربی استقلال شده بود،31 شهریور 1398 اولین دربی خود را تجربه کرد و آن جا هم استقلالی ها در شرایطی که می توانستند با پنالتی علی کریمی در نیمه اول از حریف خود پیش بیفتند، با درخشش بیرانوند از این امر دور ماندند و در نهایت پرسپولیس با گل دقایق پایانی مهاجم جوانش،این دربی را هم مال خود کرد.
آخرین دربی سال 98 هم روی خوشی به استقلالی ها نشان نداد و در شرایطی که آبی ها با هدایت فرهاد مجیدی و در روز درخشش مهدی قایدی و ارسلان مطهری در آستانه پیروزی مقابل پرسپولیس بودند، با گل دقیقه 88 بشار رسن که روی اشتباهات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار