آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: نباید فقه و اصول به حاشیه برود و درس های دیگر که اهمیت کمتری دارد تبدیل به اصل شود، البته همون علوم ارزش دارند ولی ارزش ها متفاوت است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت الله مکارم شیرازی امروز در دیدار حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور و معاونان حوزه های علمیه خواهران، ضمن ابزار خشنودی از فعالیت ها و برنامه های حوزه های علمیه خواهران اظهار کرد: بعضی از توفیق ها نصیب هرکسی نمی شود و خدمت در حوزه های علمیه خواهران ازجمله این توفیق هاست.
وی با بیان اینکه انسان باید همیشه فرصت ها رو غنیمت بشمارد افزود: حوزه های علمیه خواهران یک توفیق بزرگ است که در سایه نظام جمهوری اسلامی ایرانی نصیب ما شده است.
این مرجع تقلید عنوان کرد: زحمت های بسیار زیادی برای حوزه های علمیه خواهران کشیده شده است تا این پدیده مبارک به ثمر برسد.
استاد حوزه علمیه قم گفت: نباید به وضع و پیشرفت های فعلی اکتفا شود بلکه باید همواره به فکر پیشرفت باشیم.
آیت الله مکارم شیرازی خاطرنشان کرد: در مسائل تعلیماتی و آموزش اصل و حاشیه وجود دارد و نباید اجازه دهیم که حواشی بر متن مقدم شود و اصل به حاشیه برود.
وی گفت: نباید فقه و اصول به حاشیه برود و درس های دیگر که اهمیت کمتری دارد تبدیل به اصل شود، البته همان علوم ارزش دارند ولی ارزش ها متفاوت است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار