۲۷۱ میلیارد ریال برای اجرای پروژه های ورزشی در شهرستان های جنوبی استان بوشهر تخصیص یافت

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از تخصیص ۲۷۱ میلیارد ریال برای اجرای پروژه های ورزشی در شهرستان های جنوبی استان بوشهر خبر داد و گفت: این اعتبار که برای ۱۱ پروژه تخصیص یافته ۱۶۲ میلیارد آن از محل اعتبارات نفت تامین شده است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندر دیر ، نماینده مردم شهرستان های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در آغاز عملیات اجرایی پروژه های ورزشی در بندر دیر با بیان اینکه اعتبارات مسئولیت های اجتماعی صنایع مستقر در شهرستان های جنوبی استان افزایش یافته است اظهار داشت: در این راستا در چهار سال گذشته عتبارات قابل توجهی برای اجرای پروژه های گوناگون زیرساختی در راستای مسئولیت های اجتماعی حوزه نفت و گاز برای تحقق مطالبات مردم و رفع محرومیت مصوب شده است.
سکینه الماسی با تاکید بر تحقق مطالبات مردم به ویژه حوزه جوانان و نوجوانان افزود: اجرای پروژه های ورزشی از جمله مطالبات دانش آموزان و جوانان است که در این راستا عملیات اجرای پروژه های ورزشی اجرایی شده است.
نماینده شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس با تاکید بر تسریع تکمیل پروژه ها گفت: تا زمانی که از افتتاح طرحی اطمینان نداشته باشیم، نباید عملیات اجرایی آنها آغاز شود که در این راستا طرح های ورزشی که امروز ساخت آنها آغاز شده به سبب برخی مشکلات سال قبل عملیاتی نشد.
وی با قدردانی از همه دست اندرکاران اجرای این طرح های ورزشی تصریح کرد: امیدواریم با تلاش مسئولان اجرای این طرح ها تسریع شودو در موعد مقرر به پایان برسد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر هم با اشاره به آغاز اجرای 11 طرح ورزشی در شهرستان های جنوبی استان بوشهر بیان کرد: سه طرح ورزشی آن در شهرستان دیر قرار دارد.
سرانه فضای ورزشی استان بوشهر به 1.14 مترمربع افزایش یافت
11 طرح ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در استان بوشهر افتتاح می شود
بوشهر| ورزشکاران 28 رشته ورزشی استان عضو ثابت ...

سرخط اخبار