ملارد_ فرماندار ملارد از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان جهت تکمیل درمانگاه شهید فهمیده شهرستان ملارد خبر داد.

سجاد برنجی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با موافقت استاندار محترم تهران و هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران و شبکه بهداشت و درمان ملارد جهت تکمیل درمانگاه شهید فهمیده شهرستان ملارد ۱۰ میلیارد تومان اختصاص داده شد.
وی ادامه داد: درمانگاه شهید فهمیده شهرستان ملارد با پیشرفت ۹۰ درصدی و کاربرد درمانی و آزمایشگاهی قابلیت برپایی ۱۰۰ تختخواب را دارد و امیدواریم با تزریق این اعتبار خوب در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری و خدمات رسانی این مجموعه بهداشتی و درمانی به شهروندان خوب شهرستان ملارد باشیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد تصریح کرد: این اعتبار به زودی و با نظارت مدیریت شبکه بهداشت و درمان ملارد به درمانگاه شهید فهمیده تزریق می شود.
برنجی یاد آور شد: جهت پیشگیری و مبارزه با کرونا ، شهرستان ملارد اولین شهرستانی بود که بحث ارسال پیام صوتی به صورت تلفنی برای اطلاع رسانی به مردم را در دستور کار قرار داد و به سبب
مؤثر بودن این اقدام سایر شهرستان نیز با الگو گرفتن از ملارد این اقدام را انجام دادند.
وی در پایان گفت: ادارات خدمات رسان با محوریت و هماهنگی شهرداری ملارد اقدامات خوبی جهت پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا را در برنامه های خود داشته و امیدواریم با همکاری مردم خوب شهرستان شاهد عبور از این وضعیت را باشیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار