ناکامی های خودشان را گردن پرسپولیس می اندازند

لوگوی برترینها برترینها . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۶:۴۹
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است بازگشت مهدی ترابی می تواند به این تیم کمک شایانی کند.

خبرگزاری میزان: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است بازگشت مهدی ترابی می تواند به این تیم کمک شایانی کند.
محسن خلیلی در خصوص اینکه مربیان و بازیکنان خیلی از تیم های لیگ برتر از جمله استقلال عادت کرده اند پس از هر ناکامی این مسئله را گردن پرسپولیس بیاندازند گفت: چند سالی است که بعد از موفقیت های پرسپولیس بعضی ها ناکامی های خودشان که به خاطر عدم برنامه ریزی، تصمیمات اشتباه و اشتباهات فردی بوده را به پرسپولیس ربط می دهند.
وی ادامه داد: این افراد عادت کرده اند با بردن نام بزرگ پرسپولیس فرار رو به جلو کنند و اذهان عمومی و هوادارانشان را فریب بدهند، اما خوشبختانه کادر مدیریتی، فنی و بازیکنان به این مسائل آگاه هستند و اسیر شیطنت های آن ها نمی شوند.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص بازی فردای این تیم مقابل آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: همه می دانیم که تمام بازی ها برای پرسپولیس حکم فینال را دارد. هر تیمی هم که مقابل پرسپولیس قرار می گیرد انگیزه اش بیشتر می شود و به خاطر همین تمام بازی ها سخت است.
خلیلی درباره غیبت یکی، دو مهره اصلی پرسپولیس در خط دفاعی برای بازی با آلومینیوم گفت: چاره ای نیست و نمی شود کاری کرد، اما با وجود کمبود بازیکن قطعاً بچه ها با تمام توانشان به زمین می روند تا به پیروزی برسند.
وی در پایان در خصوص احتمال بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس اظهار داشت: تصمیماتی که در حوزه پرسپولیس گرفته می شود ابتدا باید به نفع باشگاه و تیم باشد. ترابی بازیکن پرسپولیس بوده و قبلاً کیفیتش را نشان داده به نظرم بازگشت ترابی می تواند کمک حال پرسپولیس باشد. ضمن اینکه ترابی مورد تایید کادر فنی هم هست.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار